Jump to content

Олимпик газ В.Търново


Recommended Posts

Здравейте може ли някой които е монтирал ГИ при тях да ми каже как се справят.Добри ли са, заслужава ли си да монтирам ГИ при тях? Какви ви са впечатленията????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли някой които е монтирал ГИ при тях да ми каже как се справят.Добри ли са, заслужава ли си да монтирам ГИ при тях? Какви ви са впечатленията????

За съжаление колега аз съм слагал при тях обикновенно електрическо АГУ. Въз основа на него впечатлението ми е добро. От както ми е монтирана там газовата вече 4 години като цяло нямам никакви проблеми. Момчетата в сервиза особенно имаше един май бе на има Николай бе много на ти с нещата. Други впечатления не мога да споделя. Желая ти успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не бъркам питаш за В.Търново,препоръчвам ти Митака,бачка в гаражите до жп гарата(навремето били на воените).

Много съм доволен от работата му и най-важното от отношението му към клиента.

Ако искаш вярвай през цялото време бях до него и го гледах в ръчичките и не спирах да питам ама защо това и как.Човека си ми обесняваше и си бачкаше най-спокоино,няма да каже "АМА ЩОТО ТЪЙ",'КАТО МНОО ЗНАИШ НАПРЕИ СИ Я САМ".Разясними много неща които не знаех и вече не се излагам с глупости.

Твъдо бачка със записване,аз чаках месец да се освободи,това мисля,че само говори за себеси.

Ако имаш интерес пиши имам му тел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен всеки ми разправя за тоя Николай ама вече го няма ... махнал се е от там отдавна . Слагай там не вярвам да имаш проблеми

Колега Никито ми сложи моя ГИ.Той си работи в собствения си дом в Арбанаси там си има голям гараж и си слага Газови уредби.Ако ти трябва GSM пиши

Редактирано от milenic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...