Jump to content

Въпрос за аудиа6


Recommended Posts

Значи инт ме за ауди а6 няколко неща и те са:

Двигателя най-много съм устремен към 2.5тди, опр ще е дизел колата и ще е след 1998 година, ако може да ми кажете дали да зема този двигател, дали е добър,издръжлив,бърз и дали да зема този който е до 2001 година с 150 коня или преработеният с 155 коня от 2001 година.

Инт ме също дали тази кола е с добра автоматична скоростна кутия, от германия ще е колата запазена и добре подържана, инт ме дали автоматичната скоростна кутия ще е с добри предавки, дали е бърза и дали разходът е добър.

И последно дали е с този двигател има добро ускорение колата и ако е така да кажете горе долу за колко ускорява?

Много ще съм благодарен на помогналите.

А и колата ще е quattro

Редактирано от lordlosh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за А6 не знам моята А4-ка е с двигател 155к.с. и ускорява за 9.5 секунди до 100 км/ч с мултитроник разхода ми е около 10,5л/100км градско и около 8,5л/100км извънградско с около 150км/ч на магистрала Тракия до Пловдив пълен.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с а4-ка, ама 1 приятел ще зима а6-ца и се чуди как стоят нещатата с тия неща дето съм писал, аз съм с 1.8 125 коня мотора, ама мн ми харчи и ще я водя на диагностика да видя от кво е :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи инт ме за ауди а6 няколко неща и те са:

Двигателя най-много съм устремен към 2.5тди, опр ще е дизел колата и ще е след 1998 година, ако може да ми кажете дали да зема този двигател, дали е добър,издръжлив,бърз и дали да зема този който е до 2001 година с 150 коня или преработеният с 155 коня от 2001 година.

Инт ме също дали тази кола е с добра автоматична скоростна кутия, от германия ще е колата запазена и добре подържана, инт ме дали автоматичната скоростна кутия ще е с добри предавки, дали е бърза и дали разходът е добър.

И последно дали е с този двигател има добро ускорение колата и ако е така да кажете горе долу за колко ускорява?

Много ще съм благодарен на помогналите.

А и колата ще е quattro

задължително 155 коня, и автоматика да е типтроник а не вариатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те таквоз животно нема!

ако искаш да е 155/163PS и да е автоматик - само и единствено вариатор (мултитроник).

ако искаш да е tiptronic след 2001 - само и единствено quattro и 180PS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...