Jump to content

тди люти


audi_80_

Recommended Posts

Здравейте колеги направих си ремонт на мотора всичко съм сменил и колата стана екстра обаче много люти покрай нея от кво да е?като работи на място пуши некво светло като се изреже си изпушва черно.катализатора го премахнах. турбина ли е нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги направих си ремонт на мотора всичко съм сменил и колата стана екстра обаче много люти покрай нея от кво да е?като работи на място пуши некво светло като се изреже си изпушва черно.катализатора го премахнах. турбина ли е нещо?

Настройки на помпата по-точно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и друга тема по въпроса http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=37364, доста сме с тези лютиви пушеци. чакаме да се изкаже някой, който е в час с проблема. Това с настройките на помпата е много общо. моята също е настройвана и какво? Понятието е много широко. Може би трябва да се посочи какво точно й трябва да се настрои, ако е от нея? Като виждам в другата тема, колега joro09, си писал, че си оправил твоята кола, кажи какво точно й имаше, какви точно настройки си пипнал?

Редактирано от ipv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема оправен благодарение на Дани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема оправен благодарение на Дани

прекрасно,идеално.....и сега какво??Да се гадае ,да се фърля бобец??Ами кажи какво е било бе колега,виждаш по-горе колко хора са с такъв проблем,ти си го решил "благодарение на Дани" и....толкова :hilezh: .

Не може ви разбере човек.Че сте облекчени от решението на проблема ОК,ама и ма и други,що не помагате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много.значи при мен проблема с лютенето намаля обаче на място много пушеше бяло,оказа се че помпата ми е на много закъснение дани закачи на компа видя каза закъснение ще й дам предварение така й даде отдох покарах пушека изчезна сега изпушва само черно което е нормално за дизел.това беше моят проблем сега съм на предварение хем бяга хем харчи малко.

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това предварение не е универсално лечение. Има си странични ефекти и не трябва да се прави голямо предварение. Вярно, че пали по-лесно, но изгаря по друг начин нафтата и съм чувал, че с по-висока температура, което не е добрев за мотора(не може да се види на стрелката за температура).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само компютърно ли се пипна помпата, или и механично? Хубаво, че си я оправил, остава и мойта някой да я погледне сега :hilezh:

и на ръка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това предварение не е универсално лечение. Има си странични ефекти и не трябва да се прави голямо предварение. Вярно, че пали по-лесно, но изгаря по друг начин нафтата и съм чувал, че с по-висока температура, което не е добрев за мотора(не може да се види на стрелката за температура).

Предварението не трябва да е повече от определени граници, съществува и така наречената динамична центровка която е по-важната за да няма лютив пушек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...