Jump to content

Ауди а4 1.8 турбо s-line забавя на старт


sekul

Recommended Posts

Когато взех колицата щастието беше пълно,като натисна веднага се втурва...натисна ли газта веднага тръгва да върви,но сега нещата не са така,има някакво забавяне.

При тръгване е това,другите предавки върви съвсем нормално.

Моля споделете от опита си какъв може да бъде проблема,бави някак си за една секунда и тръгва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом го прави тогава си почисти дроселовата клапа - не е трудно, а след това ще си проличи дали е било от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ще пробвам,но толкова се рових из форума и толкова неща открих за тази клапа ,разбрах как да я почистя и т.н. но неможах да разбера кое точно е тази дроселна клапа ,къде точно се намира и как да я распозная,мерси колега ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега, много яко,еи на т'ва му се вика нагледно обяснение :) ако не се лъжа това в дясно гледам че е стъпковото моторче,и значи това с тоя отвор ли всъщност трябва да почистя ,или се разглобва още??? то като гледам за да го сваля трябва да раскача и жилото на гаста,маи...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е така колега,подавам и педала до ламарина супер много се замисля и след това се изстрелва или пък съм на 1-ра давам на втора и пълна газ мисли мисли и тогава давай ,кво да прая не знам пък и не искам да бутам тез клапи млапи най-мнгоо да разваля нещо тряя да намеря майстор да ги пипа и пак пари и пак нищо сигурно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря ти приаятелю

На свободен ход не мени оборотите,всичко е точно.

всичко работи нормално според мен,не разбирам много от коли в друга област съм,но съм много голям фен на Ауди.

Ако не е дроселчето мръсно,имаш ли други предположения,бензинова помпа нещо но какво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бях така известно време.....въобще не щеше да върви, чудех се какво е

вчера гледам ми свърши бензина, и викам айде на омв, ама нямах път натам и сипах на петрол на кат

ем отпуши се бая, няма го това залепяне на муцуната по светофарите

върти гуми като луда на повече обороти, а преди и на мокро едвам буксуваше......

искам да кажа, че може да е кофти бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и аз бях така и се чудех много. Ходих на диагностика но всичко беше ОК.Накрая реших да сменя бензиновия филтър и колата полетя. Толкова беше запушен ,че се чудя как е вървяла!

Имах забавяне на ниските обороти. После като подам повече газ вървеше но докато тръгне се замисляше а понякога и прехълцваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...