Jump to content

Ауди А4 1,8 ТК


Recommended Posts

Здравейте :wall: ,

Ппреди една седмица като си запалих колата сутринта тя за 10 секунди удари на 90 градуса :flehan: , което ми стана доста съмнително. Пипнах водата в казанчето - тя студена :wall: . Както и да е оправи се от самосебе си след като покарах малко на 120 градуса ;) . Пиша го това защото може да има някаква връзка с проблема ми а той именно е:

Като запаля колата ми се вклучват двете перки отпред и бучи ужасно много ( на климатика и на радиатора ) и това е непрекъснато. Ако може някой да ми помогне..... Имам много студена бира в хладилника :bia:

Благодаря предварително !!!

Поздрави,

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигорно е така - спор няма но дали е там проблема защото сега като я карах ми изключи за 2-3 мин и пак почна на ново. Дали е датчик???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водна помпа, въздух в системата... ?!
Въздух със сигорност нямам а помпата утре ще я погледна. Ако има някой др. предложения да казва.
ами при мен релетата за под волана/има нещо като жабка което се държи на няколко болта и се сваля/
Релетата са ми здрави <_<
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

днеска като запалих колата сутринта всичко си беше ОК :hilezh: , като си тръгнах днес от офиса - айде отново :hilezh:

Дайте някаква идея :help:

иде ми да я откача таз малка перка дето вдига толкоз шум :hilezh:

Редактирано от dimo82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температурен датчик на водата, един такъв синичък или зеленичък, с 4 крачета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температурен датчик на водата, един такъв синичък или зеленичък, с 4 крачета

утре ще го вида аз тоз датчик. 10х, дано да е той че ми омразна от туй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен беше температурен датчик, записваше грешка в компа, при изчистване на грешката перките спираха веднага, само че при мен стрелката на темп. отиваше на 0. След смяна на датчика няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен беше температурен датчик, записваше грешка в компа, при изчистване на грешката перките спираха веднага, само че при мен стрелката на темп. отиваше на 0. След смяна на датчика няма проблем.

Благодаря, ще го сменя направо датчика и ще пиша дали е от него. На мене иначе колата си ми работи на 85 градуса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Оправих си колицата !!!

Проблема беше в температурния датчик който струва 18 лв. Добре че ми се беше скапал да да взема да видя каква ръжда има в тоз радиатор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...