Jump to content

Как да разбера имам ли чип тунинг?ваг ком?


Recommended Posts

това 10 канал налягането на турбото в какви мерни единици е как се конвертира в барове?

На 90 кс тди колко бара е максималното налягане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мили бар е значи като разделиш на 1000 се получава бар,но на мен пак не ми е ясно не ми се вярва турбото да ми работи на над 2 бара,за 90 коня не знам колко е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че това е абсолютно налягане. За да получите бууста вадите атмосферното налягане, което в случая (според лога и според колата) е било около 0,96bar.

 

Според лога ти надува около 1,1-1,2, има и някъв пик ~1,5 ама лога ти не е много хубав и не може да се каже много. Твърде много канали си заредил и ти логва горе долу по веднъж в секунда, което за логване на бууст на 2ра е твърде бавно. Пробвай да сложиш само канала за бууста и направи един рън на 3та или 4та, без да връщаш газта. После плесни тук лога.   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A3 asz направих 210 можеше и още, но не исках, защото идваше завой. Интригата беше с един Гоуф 4 сив без надписи на задният капак. Чипс, вероятно нямам, колата развърта след около 1900 оборота и след 3000 продължава. Единственият начим е при някой тунер да я закараш.

Btw имам катализатор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...