Jump to content

ауди 2,5 тди 163 2003г-мултитроник-нова придобивка


stefanaki74

Recommended Posts

здравейте,колеги,преди 5 дена се сдобих с аудито и съм много доволен от колата като цяло.върви много,а е и мързелива работа с тази кутия,голям кеф в града и не само,засега снимки нямам,но обещавам да кача скоро,сега имам няколко въпроса относно обурудването и копчалъците-на шофьорската врата има копчета за запаметяване на позициите на седалките,но не ми е ясно как става,а пък не искам да барам там,където не разбирам.и второ-точно пред тях има и един червен бутон на който пише"STOP" и "OFF" ако знае някой за какво е моля да помогне.трето-на борд компа след всеко час каране започва да ми мига часа(ако карам 3 часа на всеки кръгъл час ми изписва и мига),може ли да се промени това или да се спре.четвърто -на шофьорската врата малко по-отзад има и две копчета на които е нарисувана колата надигната и на другото нещо като сигнал,не знам за какво са.то наистина май най-добре е да ги снимам,ама нямам търпение да разбера,така че ако някой знае за какво са да пише,иначе е голям самолет и много добре вози.с две думи-много съм доволен от избора който направих(досега не съм карал дизел и автомат,но занапред май ръчка и бензин много ще се замисля дали ще си купя),остава и колата да излезе читава,но засега след 1700 км. извънградско каране с "прилична" скорост -нищо,дано да е така и за в бъдеще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, да я караш със здраве,

Алармата може да бъде изключена чрез тези копчета частично, с "наклонената кола" се изключва Tilt сензора, за клатене ( при качване на ферибот), с другото се изключва вътрешния обем , ако си заключиш домашния любимец вътре например , или полусляпата си прабаба

С on/off се включва, изключва запаметяването на седалката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси,колега,за инфото.имаш ли някаква представа с борд компа какво може да се направи или то си е фабрично така за да ми напомня да си почивам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси,колега,за инфото.имаш ли някаква представа с борд компа какво може да се направи или то си е фабрично така за да ми напомня да си почивам :flipoff:

На мен ми напомня на всеки два часа. Може би с ваг-ком може да се променя този интервал или да се изключва...не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...