Jump to content

Ауди А3 какви накладки


tanokaridi

Recommended Posts

Здравейте колеги,

стана време отново да сменям накладки до сега карах с предни дискове brembo и накладки textar. Сега ми предлагат да си сложа предни накладки TRW, но за тях нищо не съм чувал и искам ако може някой да ме посъветва да си каже мнението за да знам какви да си купя. Аз съм повече от доволен от Textar-а колата спира повече от великолепно, но ми похвалиха тези TRW та се чудя кои са по добро. Много моля ако има колега който да има отзиви от тях да си каже мнението, защото аз съм за TEXTAR самоят факт, че са 2 пъти по скъпи ме навежда на мисълта, че трябва да са и по добри.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , на мойта А3-ка смених дискове и накладки на АТЕ. Вече 15 000 км , спират меко и не свирят.

На пасата сложих ТРВ накладки и дискове АТЕ , но него не го карам много и нямам наблюдения как се държат.

Поздрави.

Редактирано от djdaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в интерес на истината много зависи кое качество са накладките - има голяма разлика. Проблемът е, че в България продават само от 3-то нататък на всички фирми. TRW не са никак лоши накладки, спира се чудесно, не скърцат, НО загряват лесно. Карай си с Textar-а, ако си доволен от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...