Jump to content

Метан-цена


Recommended Posts

Днес заредих в София на метанстанцията на Орион (до зоната) на 1.07. преди това беше 1.39. Там държат ниски цени, но ми се струва че вкарват нереални количества :blink:

В Плевен ще пиша тия дни колко е.

Любопитно ми е колко е станала в Ст.Загора, като преди намалението беше 1.12 ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес по-късно мога да дам информация за Стара Загора :lol:

Във Варна 1,24/кг. :lol: , като с последните 2 уж големи намаления свалиха с цели 25 стотиники :lol: , първо 5 ст. , а сега 20ст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да ги контролира тез "кожудери" .От 1,50 като махнеш 33% няма как да станат 1,26.А какво влиза в тез бутилки никой незнае.Тези в Плевен освен , че държат високи цени ми и много скапано зареждат.Защо не бяха всички цени като в Стара Загора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да ги контролира тез "кожудери" .От 1,50 като махнеш 33% няма как да станат 1,26.А какво влиза в тез бутилки никой незнае.Тези в Плевен освен , че държат високи цени ми и много скапано зареждат.Защо не бяха всички цени като в Стара Загора.

Ами сега са намерили магдан да поизкарат някой лев,по-легално,щото и двамата ги има в тефтерите с образите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Кюстендил от 1,44 лв./кг. стана 1,15 лв./кг.

Доколкото разбрах инструкцията на МОНОПОЛИСТА е била: сваляне на цената не с 33%, а максимум 20%

:hilezh::bia::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...