Jump to content

Проблем с окачването на А4 2002 1.8ТQ автомат


Armi

Recommended Posts

здравейте колеги, вече стигнах предела на силите си това ауди! карам го от миналото лято и не мога да разбера къде е проблема, нито става по голям нито може да се хване откъде е! когато направиа рязък завой наляво или дясно с по висока скорост 40-50 км/ч и се чува еднократно изчаткване някъде отпред но нито мога да разбера дали е вляво или вдясно. същото чаткане се чува като заклатя колата пак с такава скорост рязко наляво и рязко надясно. смених всички тампони по носачи и полуоски, абсолютно цялото окачване е сменено и пак не мога да разбера откуде идва това чаткане. някой ако може да помогне или да ме насочи към някой който разбира от тези неща ще съм изключително благодарен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майсотире не могат ли да го хванат? Навий пълен ляв или пълен десен волан и тръгни по-рядко, така се проверят лявото и дясното каре, те пукат по принцип, но ме съмнява да е от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро се сбълсках с подобен проблем на А4ка пак Б6. При рязък завой или по-силно разклащане,някъде в средата на колата отдолу самата тръба на гърнето се чуква в купето и от там идваше звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каретата също ги смених, теста с пълния завой го минава, нищо им няма, а за трабите под двигателя можете ли да ми кажете нещо повече, а и то достасилен удър се чува на метал направо. благодаря за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каретата също ги смених, теста с пълния завой го минава, нищо им няма, а за трабите под двигателя можете ли да ми кажете нещо повече, а и то достасилен удър се чува на метал направо. благодаря за отговорите!

Точно удара за който говоря е силен и на метал.Качи колата на стенд и разклати ауспуховата система ,ако с лекота опре някъде ,занчи е от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...