Jump to content

Странен проблем...придърпва 1.8Т


sunshai

Recommended Posts

Колеги от вчера се появи странен проблем в Аудито,мотора е 1.8Т AEB,на моменти при набиране се получава едно придърпване...и извъднъж отпуши и си пали гумите :hilezh: .

Не го прави постоянно ,но е много неприятно :hilezh: ,някой от вас имал ли е подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди на една диагностика,възможно е N75-цата ти да си отива обидена от староста.

Препоръчвам ти Стефан (Sumista).

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди на една диагностика,възможно е N75-цата ти да си отива обидена от староста.

Препоръчвам ти Стефан (Sumista).

Утре съм на чичо доктор :hilezh: ,какво е N75 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газов инжекцион,обаче го прави и на газ и бензин :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой ли не е имал подобен проблем :hilezh: ,и какво е N75?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли vagcom да видиш какви грешки ти трупа, преди да се засилваш по майстори. Но пък ако имаш излишни пари давай.

Имам...ама като съм некадърен да си го инсталирам :hilezh: ,след малко ще монтирам един бустметър да видим как се държи турбината...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене май си отива G28 Engine Speed sensor, хубаво, че всички 1.8, 2.4 и 2.8 са с един и същи датчик и се намират. Сеца на студено, не припалва от време на време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене май си отива G28 Engine Speed sensor, хубаво, че всички 1.8, 2.4 и 2.8 са с един и същи датчик и се намират. Сеца на студено, не припалва от време на време...

При мен като че ли го прави по силно когато загрее :respekt: ,утре ще закачин VAGCOM и в движение ще се опитраме да видим какво става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех нов втора употреба за 30лв да пробвам дали е от него. Ще пиша по-натам какво се е получило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги VAGCOM нищо не показа :hilezh: ,дали е възможно да е някоя свещ :D ,да взема да ги сменя за всеки случай :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега провери си изпускателния колектор към турбината,може да е спукан или да има изгорели гарнитури.Ако няма достъп към него отвори капака и се ослушай за шум наподобявашт тракане на повдигач.Другия вариант който също е вероятен е да имаш пробила бобина,ако си с 4 бобини.Аз съм със 2.2 Турбо и съм имал и двата проблема :hilezh: VAG не ги хваща :D Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених свещите и проблема изчезна(поне засега)...как не се сетих 1во за тях <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...