Jump to content

помощ а4 Б6


Big_Iori

Recommended Posts

Здравейте на всички, тези дни мой приятел се сдоби с великолепно audi A4 B6 2.5tdi 2004г. с "нави + ". Но срещахме проблем с нави системата, не можем да пуснем тв и видео на системата. Моля за помощ ако някой знае как се пуска, да помага.

p.s. в търсачката нищо не намерих.

post-4131-1247663183_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, тези дни мой приятел се сдоби с великолепно audi A4 B6 2.5tdi 2004г. с "нави + ". Но срещахме проблем с нави системата, не можем да пуснем тв и видео на системата. Моля за помощ ако някой знае как се пуска, да помага.

p.s. в търсачката нищо не намерих.

А има ли ТВ-тунер и какво видео искате да пуснете! Не на всички коли с навигация има тв тунер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли ТВ-тунер и какво видео искате да пуснете! Не на всички коли с навигация има тв тунер

Как да видя дали има ТВ-тунер, а за видео искаме да пуснеме DVD. Също под мястото където се пъха ДВД има два входа които приличат на входове за карти "микро CD", някой знаели за какво са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А през какъв плеър искаш да пуснеш ДВД. То аудио/видео входовете са отзад на навигацията. Тази навигация не чете ДВД дискове, освен този за навигацията. Мисля че не чете и СД дискове, освен тези които са в СД-чейнджъра (отзад ако имаш). Тя е с доста ограничени функции! B):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

моята навигация е същата и нямам TV тунер. Доколкото знам е екстра, която се поръчва допълнително и не всички имат. Но и да има не работи в движение, но може да се направи. Мисля, че в Авител могат да ти сложат тунер и някакъв двд плеър (фабричен няма) и да го накарат да работи в движение. Едва ли ще ти хареса цената обаче. Относно навигацията такъв диск не ми е попадал досега, и много бих се радвал ако някой във форума има повече инфо по темата - има ли въобще шанс тази навигация да заработи в БГ да се включи. Виждал съм че работи в Б7, но май там не е точно такава (освен на външен вид). На моите места за карти с памет може да се сложи SD карта и оттам чете mp3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...