Jump to content

Audi A2 1.4TDi има ли възможност да му се сложи климатик


AUDI_quattro

Recommended Posts

Здравейте, на а2ка 1.4тди заводски без клима, има ли шанс да му се наредят компресори, радиатори, перки, etc. и колко парички може да струва това удоволствие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей човек, молим ти се! Това не ти е Голф 2ка да му се притурят подобни екстри.

Така поне аз ги виждам нещата иначе предполагам е възможно да се монтира. Прецени добре преди да процедираш толкова радикално. За мен това е сериозен риск да не работи достатъчно качествено системата и да обикаляш по сервизи да я зкърпват да работи... до следващия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей човек, молим ти се! Това не ти е Голф 2ка да му се притурят подобни екстри.

Така поне аз ги виждам нещата иначе предполагам е възможно да се монтира. Прецени добре преди да процедираш толкова радикално. За мен това е сериозен риск да не работи достатъчно качествено системата и да обикаляш по сервизи да я зкърпват да работи... до следващия път.

Да знам, че не е мк2, затова и питам, май най-добрият вариант ще бъде продажба и закупуване на такова със клима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добрия вариант е да намериш некое за части с клима и да видиш кое как е и да си вземеш сички части които ти трябват за твоята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е климатичната инсталация да е свалена от друга А2-ка и то същата по възможност.След като ти наредят всичко това трябва да намериш добър диагностик който да ти прекодира екуто с опцията климатик.В противен случай катого пуснеш и ще ти гасне колата.Ако по някакъв друг начин закрепиш оборотите ще се прецака дросела.Общо взето инвестицията ще ти е около 2000+ лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е климатичната инсталация да е свалена от друга А2-ка и то същата по възможност.След като ти наредят всичко това трябва да намериш добър диагностик който да ти прекодира екуто с опцията климатик.В противен случай катого пуснеш и ще ти гасне колата.Ако по някакъв друг начин закрепиш оборотите ще се прецака дросела.Общо взето инвестицията ще ти е около 2000+ лева.

е да разбира се говоря за климатична система от друга А2-ка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и вариант с електрически климатик, засега сме в много алфа версия с колегите, но работим по въпроса, предполагам за пролетта ще имаме готова оферта...

Инак най-добрия вариант е кола-донор и да се прехвърли от-до всичко от нея, но ако е блъскана отпред има голяма вероятност компресора да е повреден...

Редактирано от The_Machine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...