Jump to content

Въпрос за Б4


audi2.0S

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам едно въпросче,ще съм много благодарен,ако драснете 2-3 реда :hilezh:

Та имам една Б4-ка и отзад гредата под задната кора на багажника е отрязана на 2 места,за да могат да се слагат говорители явно,въпроса ми е,мога ли да карам така още време,или трябва да я карам на заварчик да заваря някакви парчета там...

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи колко големи са изрезите,но тая греда си е част от самоносещата конструкция на купето,странно решение да се реже.Едва ли ще се сгънеш в движение де,но пробвай например да качиш едното колело на бордюр и виж как се отварят и затварят вратите,ако има проблем си е ясен показател,че купето се усуква(и пак не е гаранция,че е от изрезите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако става въпрос за ламарината под кората на задното стъкло,то нямаш никакви проблеми с геометрията на колата.Тя по принцип заводски е перфорирана на доста големи отвори и просто два от тези отвори се разширяват,за да се поберат магнитите на по-големите говорители.Аз на моята кола съм направил същата модификация и още не ми се е сгънало купето-карай и си свиркай. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори колеги,не знам дали е ламарина или греда,един майстор ми каза,че е греда и е хубаво да се заварят някакви парчета да я държат,и те не са поразшерени отворите,а са изрязани направо и е прекъсната гредата на 2 пъти,другото ми питане е на аргон ли трябва да се заваря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...