Jump to content

Още един в клуба


dejoo

Recommended Posts

Привет на всички фенове!!! от 15 дена съм горд собственик на А6/Ц4 95' 2,6 автоматик. Моля за съвети кое е хубаво да се провери или смени.

Благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички фенове!!! от 15 дена съм горд собственик на А6/Ц4 95' 2,6 автоматик. Моля за съвети кое е хубаво да се провери или смени.

Благодаря!!!

4естито и със здраве да я караш

пусни снимки да я видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега !!! Със здраве да си я караш !

Ако не ти е позната историята на колата е хубаво, да не кажа задължително, като за начало да си смениш маслата и ремъцитеи да започнеш на чисто. Иначе колата ти е екземпляр от последните джелезари от семейството на Audi :0))

Редактирано от Val
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажа,след като ве4е си я купил стискай палци да ти е здрав денферния маховик.Сега ако ми се наложи да купувам пак първо в сервиза Аз с моя какъв яд брах няма да ти казвам,а я купих от приятел запазена,знаех вси4ко ставало с нея-колко пати е блъскана,колко тона е теглил с нея и те така.От мен да знае6 не тегли никой с колата си(абе първото влизане в сервиз ми излезе 2600лв-д.маховик, съединител, ангренаж, ролки,ремък,накладки,дискове,масло,филтри и т.н.) Десет дена 4аках да ми го доставят от Австрия маховика 6тото от там бе6е с 600лв по-евтин,а втора употреба не се слагало-така каза майстора, а и аз сам казал 4е тая кола нема да я дам никога и затова я правя.Моята е малко по-мо6на 6тото е 2.8 ама об6то взето си прили4ат по вървеж.Предполагам е голям кеф като я настъпи6 :) :) Тягата е ненормална,няма ни6то об6то с 2000 кубика 150 коня.На моята сам свалил катализаторите,пипнал съм тук там и е супер,а изкарва и много готин звук, само дето разхода е солен, ама си заслужава, нема цял живот отпадъци скопени да караме я.На моята и забих ГИ и край-даже върви пове4е отколкото на бензин.Моята е ръ4ка и прави голям кеф на 2-ра. За зимата няма как да ти го обясня докато не го изпита6 сам.Само по-внимателно първите няколко пъти 4е...... абе 6те види6.

Пожелавам ти много безаварийни километри и приятни емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитка, да влизаш само за консумативи в сервиз.

Колата е чук :bia: , сменяй ремъци, ролки и масла, филтри, течности и мръсна газ :bia:

Обслужи си я както подобава, за да знаеш че после те кара само каране, поне аз така правя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много приятни километри :bia: Не забравяи да обслужиш и скоростите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми маслото на автоматика заштото ако се прецака мн кофти сменя се на 30 хиияди км с тва се занимавам поне така е хубаво дано да нямаш проблеми с това безаварино каране :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми маслото на автоматика заштото ако се прецака мн кофти сменя се на 30 хиияди км с тва се занимавам поне така е хубаво дано да нямаш проблеми с това безаварино каране B)

По принцип маслото на автомата се сменя заедно с филтъра на 60 000км, поне аз така знам, на 30 000 не е ли малко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за пожеланията :hilezh: обслужих мотора и скоростната кутия, като е студена едия цилиндър хич го няма и сега трябва да сменя свещите евентуално и кабелите. Има малки неща в интериора но те не са ми спешни.

За автоматика ми казаха, че се сменяло само маслото което изтече при свалянето на картера на кутията + филтър и гарнитура......това дали е така?!?!? Автомата събирал 7л. но се сменяло 3-4л. Как да разбера дали трябва махна катализатора или този още не се е скапал? За сега съм и навъртял 3000км като гарадско и извън са 50/50 и разхода ми е 11-12л на сто. Препоръчайте ми какви свещи да купя и от къде?

Редактирано от dejoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скоростите е така,свещи и кабели Беру ама кабелите ги провери че маи са 200++лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...