Jump to content

a4 problem s rezervoara


georgi7969

Recommended Posts

imam a4 sazdava mi vakum v rezervoara .kato mahna kapa4kata se opravq.molq daite idei .predvaritelno blagodarq

Ами ти сам си стигнал до отговора - като махнеш капачката се оправя. Запушен ти е отвора за въздух на капачката. Отпуши го бързо, защото това може да ти донесе по-големи неприятности. Ако не можеш да го отпушиш - нова капачка <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

imam a4 sazdava mi vakum v rezervoara .kato mahna kapa4kata se opravq.molq daite idei .predvaritelno blagodarq

Аз съм с А4 '98 и при мен резервоара си има отделен да го наречем "отдушник" (не си спомням точното му име) и въздуха влиза в резервоара оттам, а не през капачката. За съжаление и моя е запушен (отдушника), но за "временно" ми махнаха уплатнението на капачката на резервоара. Само требе да се внимава да не се пълни до горе ... и аз внимавам :rolleyes::lol::D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,

и аз имам същия проблем! Даже отдолу резервоара ми се е сгънал от вакуум. Този отвор който се намира под отвора за резервоара той е отдушника нали? Как може да се прочисти и евентуално къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз имам същия проблем и продупчих капачката с дрелка :rolleyes: . Сега всичко е наред а по рано не държеше изобщо обороти при запалване на двигателя. Колкото за отвора отдолу той е за оттичане на вода ако се събере, не е за отдушника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...