Jump to content

Recommended Posts

Здравей колега,

Интересува ме радиатор за б3 RU мотор, 89-та год, без клима, ръчни скорости. Дължината на питата е 590 мм, датчика е от дясната страна. Поздрав!!!

Здравей, колега!

В момента този модел ни е с изчерпана наличност.

Супер масов е и продаваме огромно количество от него на едро.

Разбира се, ще го имаме, но няма да те устройва като срок на доставка, а и не мога да дам точен такъв в момента.

При нас последно беше 75 лв., без отстъпката.

Погледнах при колеги. но има един единствен наличен вариант в момента и той е откровено китайски.

Ако не можеш да свършиш работа, ще се опитам да потърся нещо по-добро.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 512
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря за бързия отговорbia.gif

Не ми е супер спешен, ориентирай ме само горе долу след колко време ще го имате в наличност, след като разбереш. Моя просълзява в горния ляв ъгъл, точно в основата на големия щуцер. Може да кара засега. Но твърдо ще го сменям.

Редактирано от николай 77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиаторче на парното за Б4 не можа и една година да изкара и протече-сега пак свалям таблото....

Здравей,колега!

За съжаление няма как да избегнем този момент - със свалянето.

Понеже някъде из форума някой беше запитал, ако имаме рекламация как бихме реагирали, сега е моментът да кажа как процедираме.

Много рядко се случва,слава Богу, но се е случило при теб, за което много съжалявам.

Ще ти бъда благодарен, ако ни донесеш парното, за да го тестваме, както и заверената гаранционна карта /с дата на монтаж и подпис/.

Разбира се,ако проблемът е бил в радиаторчето, ще си поемем отговорността, в това можеш да си сигурен.Искрено съжалявам за причиненото неудобство!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега може ли цена на радиатор за охладителната система на мерцедес Е190 бензин 2,5 мотор без клима с ръчни скорости.Интересуваме работиш ли скуриер за другите градове.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли цена на радиатор за охладителната система на мерцедес Е190 бензин 2,5 мотор без клима с ръчни скорости.Интересуваме работиш ли скуриер за другите градове.Благодаря предварително.

Здравей,колега!

Работим ежедневно с куриери.

Ето тук можеш да прочетеш повече за условията за доставка:

http://www.bngroup.eu/node/10505

Като доставките извън София на стойност над 200 лв. са изцяло за наша сметка.

Излиза ми BN1933MB по наша номер.

Ако искаш, можеш да погледнеш в сайта - размери, схема.

http://www.bngroup.eu/search_page

На BNR номер пишеш само 1933, даваш Търсене.

Отдолу ти излизат редове, като номерът ни 1933 е активен и като кликнеш върху него, горе в средата ти се отваря схемата.

Цената му е 189 лв., цена за АКБ - 160,65 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързия отговор .

Няма за какво да ми благодариш, колега.

След като сме показали, че имаме желанието да сме полезни на хората тук, се стараем да сме на разположение възможно по-често или поне навреме.-)

Поздрави!

Радиаторче на парното за Б4 не можа и една година да изкара и протече-сега пак свалям таблото....

Колега,здравей!

Мина повече от седмица, откакто сподели тук, че имаш проблем с радиатора за парното и че си в процес на сваляне на таблото и демонтаж.

Все още чакаме да предявиш претенцията си по начина, описан в гаранционната карта /която винаги е придружена и от касов бон, доказващ стойността на закупения от нас продукт/.

Надяваме се да ни се даде шанс да тестваме продукта и ако проблемът е в него, да постъпим по съвест и отговорност.

Оставянето на въпроса във висящо състояние не е от полза за нито една от страните.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за Ауди 80 1,9TDI 1Z двигател с климатик радиатор за парното и антифриза

Здравей,колега!

Доста хора ме питаха за водния радиатор /за антифриза/, но нямаме наличност в момента.

Доста масов модел, продаваме го в големи количества на едро и чакаме доставка, но не по-рано от месец.

Не бих могъл да се ангажирам с точен срок, за да не те подведа.

Иначе ако нямаш друг вариант, мога да помогна с отстъпка при колеги.

Ако имаш нужда, пиши.

За парното - 2 варианта - по-евтин на 17 лв. цена за клуба и малко по-скъп - 28 лв.

Тях ги имаме налични.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Моя просълзява в долния ляв ъгъл. Може да кара засега. А за парното малко се е по запушил, но все още духа топло. Затова ще ги сменям, заедно да не си играя да точа по два пъти антифриза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Моя просълзява в долния ляв ъгъл. Може да кара засега. А за парното малко се е по запушил, но все още духа топло. Затова ще ги сменям, заедно да не си играя да точа по два пъти антифриза.

Извинявай за въпроса, не искам да ти провеждам лекции, но запушването на парното обикновено е следствие на това, че проблемът с течащ воден радиатор се решава със слагане на добавки за спиране на теча.Слагал ли си такива досега?

Винаги се запушва радиаторчето за парно, като се слага добавка в радиатора за антифриза.

Когато решиш да ги смениш, наистина е добре да го направиш едновременно с 2-та радиатора, като преди това се промие качествено водната система, може и с чиста вода.

Не се ли направи, шансът да се повтори проблемът е доста голям.

Без значение откъде ще вземеш радиаторите, е добре да се сменят едновременно и да се промие добре системата.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега позна за парното, но не от мен. Аз го промивах миналата година и се пооправи, но явно както каза понеже не промих и системата и пак се по запуши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега позна за парното, но не от мен. Аз го промивах миналата година и се пооправи, но явно както каза понеже не промих и системата и пак се по запуши.

Не ми трябваше много време,за да ми се изясни проблемът.

Все пак сме специализирани и по цял ден се занимаваме професионално с радиатори.

Почувствах се длъжен да ти обърна внимание.

По този начин се пазят интересите 2-странно - на теб - да не ти задълбоча още повече проблема финансово, на мен и фирмата- да не ни замеряш утре с камъни без вина :hilezh:.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега интересува ме радиатор за Audi 80 1.8S NE мотор.Колата е без климатик.Весело посрещане на новата годинаbia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега интересува ме радиатор за Audi 80 1.8S NE мотор.Колата е без климатик.Весело посрещане на новата годинаbia.gif

Здравей,колега!

Честита Нова година!

Забавих се, тъй като исках да проверя какво ни идва като стока тези дни.

За съжаление до края на месеца със сигурност няма да получим този модел, който ти е нужен.

Мога единствено да помагам с отстъпка при колеги - от 85 лв. махаш отстъпката за клуба - 15 % и се получава 72,25 лв.

Качеството е приемливо добро.

Поздрави и успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да ми дадеш цена на воден радиатор,за Нисан терано2 94г. 123кс.

Здравей,колега!

С какви скорости е-автоматик или ръчни и колко кубика?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ръчни скорости 2.4 бензин 12v

Имаме го.

Изцяло меден /без никакви пластмасови елементи/ - 455 лв., цена за клуба - 386.75 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега за сега сълзи ще събирам парички и ще те търся

Поздрави!

Здравей,колега!

Знам, скъп е и много съжалявам, че наистина не мога да ти предложа по-добра цена за този модел.

Този продукт ни е от един от заводите, от които Behr поръчват селектирана серия от изцяло медни радиатори.

Ние също имаме около 100 модела от същия завод и се радваме,че имаме удоволствието да ги предлагаме на пазара, не само в България и на Балканите, но и в много Европейски държави, където имаме партньори.

Не са с опаковка на Behr, но се случва често да ни изпратят радиаторите в техни опаковки, вместо в наши.

Всичките ни продукти ги предлагаме под нашата марка BNR, дори и да са в опаковка на Behr.

Както например разполагаме с цялата гама за Range и Land Rover в кутии на Behr.

Наскоро бях поел ангажимент към колега от форума да се опитам да му намеря изцяло медно парно за B4, но за съжаление се оказа,че не го произвеждат.

Понеже сме склад и сме ориентирани основно към продажбите на едро, пазаруваме директно от заводите и имаме минимални изисквания за бройки от модел.

Понякога поръчката на даден модел е икономически неизгодна, като например да поръчаме да ни произведат 300 бройки от мед от въпросното радиаторче за парно за B4.

Освен, че сме склад на едро, много уважаваме клиентите си на дребно, в това число клиентите от клубовете.

Винаги се стараем да сме полезни с всичко, което е по силите ни.

Няколко пъти отправяме покана към членове на УС на клуба да ни посетят на място лично, за да видят кои сме, какво предлагаме и че наистина зад марката ни стоят доказани специалисти по радиаторите, както и доста надеждно качество.

Пожелавам ти успешна и ползотворна година!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак ако се решите да поръчате изцяло медни радиаторчета за парното за В4 ме бройте и мен , като клиент за тях :hilezh:

п.с. Плюсчето е от мен :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак ако се решите да поръчате изцяло медни радиаторчета за парното за В4 ме бройте и мен , като клиент за тях :respekt:

п.с. Плюсчето е от мен :bia:

Милански, благодаря ти за подкрепата!:bia:

И за много години, много късмет и успехи във всичко!

Може и да не е изцяло от мед, но поне ще е изцяло от алуминий,-)

Ще намерим начин да се преборим да го направим това радиаторче за парно рейсингово.-)

Вдъхнових се точно от клуба, от това, което четох от хора, които търсят това парно и рано или късно ще го предлагаме цялото от метал.

Доста е ужасна процедурата демонтаж-монтаж при него и напълно разбирам желанието на хората да дадат повече парички за това парно и съответно да си осигурят повече спокойствие.

Поздрави!

Все пак ако се решите да поръчате изцяло медни радиаторчета за парното за В4 ме бройте и мен , като клиент за тях :bia:

п.с. Плюсчето е от мен :bia:

Можем да започнем първоначално с варианта на Behr на цена 78 лв. за клуба, какво ще кажеш? :bia:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...