Jump to content

Recommended Posts

Здрасти колега , одеве забелязах че е почнал да сълзи водния радиатор на колата , та скоро ще трябва да го сменям и да се информирам за цената . Става въпрос за големия воден радиатор , колата е В4 , седан 92г. , мотор АВТ - бензин , има и климатик , който е фабричен с ръчни скорости е . Поздрави :bia:

Здравей,колега!

При тези данни излиза радиатор с цена 167 лв., цена за клуба - 141,95 лв.

Поздрави! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 512
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Търся воден радиатор за един колега. Колата е АВТ с ръчни скорости и допълнително монтиран климатроник Диария :steinigung:

Търсих по номера който се вижда на радиатора (единственото нещо което прилича на номер 191 010 029 М) но нищо не намирам :(

Размерите на радиатора са: 590/325/34-36 :gruebel: Междуцентровото разстояние на отворите за закрепване на радиатора (тези на ушите долу) е 720мм.

Има ли такова животно налично, без да се налага преправяне по колата и самия радиатор, и на каква цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Да,много често италианците слагат допълнително климатроник на тези коли.

Фирмата, която произвежда въпросните универсални климатични радиатори се казва Diavia.

Ако моторът е АБТ, би трябвало водният радиатор да е BN1202AD.

Само височината на питата на радиатора не пасва.

На този модел е 317, като се мерят само ламелите.

Ако отгоре и отдолу има някакви лайсни и си мерил височината с тях, е възможно оттам да идва разликата.

Можем допълнително да измерим радиатора, за да сравним отново размерите, но според мен е това.

Ако е така, мога да предложа 2 варианта:

тайвански - 85 лв., цена за клуба - 72,25 лв.

NRF - 95 лв., цена за клуба - 80,75 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Основно ме притесняват отворите за закрепване на самия радиатор. Междуцентровото разстояние е точно 720 мм. като единия отвор е леко раздвижен, т.е. +-1 2 мм. може да варира размера за захващане на самия радиатор долу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Основно ме притесняват отворите за закрепване на самия радиатор. Междуцентровото разстояние е точно 720 мм. като единия отвор е леко раздвижен, т.е. +-1 2 мм. може да варира размера за захващане на самия радиатор долу!

Ако не те притеснява, дай ми моля те един мобилен телефон.

При първа възможност утре колега ще отвори радиатора и ще измери всичко, което те интересува в реално време.

Поздрави!

Това теябва да е оем номера 893121251A Размер на радиатор 590 X 320 X 32 mm

Това обаче е радиатор, който по каталозите е с височина само на питата 360 мм.

Обикновено се монтира на автомобили с фабричен климатик.

Това е единствената разлика между радиатора за случаите без климатик или с допълнително слаган климатик.

На 320 мм е този за без климатик или със слаган универсален климатичен радиатор Diavia.

Този номер на самия радиатор ли го пише или го вадиш по данни от някоя програма?

Винаги можем да ги сравним със стария,ако се наложи.

Този модел е по-скъп- цена 164 лв., цена за клуба - 139,40 лв.

Има и друг вариант да разберем кой от 2-та е- от коя страна е датчикът и как го гледаш - откъм решетката или откъм шофьорското място?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колегата е повече от перфектен.Нагърби се да намери кондензатор за комшия със Seat.В цяла България имаше само 2 бр.от които взехме единия.Голями благодарности от името на комшията и от мое име като посредник при сделката. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз искам да питам за цена на климатичен радиатор за А4 B5 - 1,9TDI AFN.

Здравей,колега!

2 модела са вероятни.

Много е трудно, без да е свален старият да се каже кой от 2-та е.

Затова ти давам цени и на 2-та модела.

BN7158AD- 150 лв., цена за клуба - 127,50 лв.

BN7108VW - тайвански - 132 лв., цена за клуба - 112,20 лв., FrigAir - 176 лв., цена за клуба - 149,60 лв.

Това е за мотор AFN.

Иначе има и 3-ти модел за твоя автомобил, но не го дават за AFN.-)

Поздрави!

post-41764-0-25736400-1341979843_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега, моля за цена на радиатор за AUDI 80 B3/RU/1990г Ако има варианти моля да ми ги опишеш.

Здравей,колега!

1,8 ли е?

За да ти отговоря коректно, ми трябва повече информация.

Дължината на питата /само на ламелите/, има ли климатик колата и дали датчикът е от страната на маркучите или от другата страна.

Понеже за двигател RU са 3 модела.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здр. Колега да попитам за цени да ми дадеш за водния радиатор и за радиатора за парното за Audi 80 B4 2.0E 115hp 1994г. с климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Колега да попитам за цени да ми дадеш за водния радиатор и за радиатора за парното за Audi 80 B4 2.0E 115hp 1994г. с климатик.

Здравей,колега!

Ако климатикът е фабричен и не е слаган допълнително, водният радиатор е с цена за клуба - 141,95 лв.

Парното - от него имаме евтин вариант на 25 лв. и по-качествен с цена за клуба - 45 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега. Радиаторче за климатика в купето за А6 С5, ако е от значение 2.5ТДИ имаш ли и колко струва. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Радиаторче за климатика в купето за А6 С5, ако е от значение 2.5ТДИ имаш ли и колко струва. Благодаря предварително.

Здравей колега!

За AUDI А6 2.5TDI AFB/AKE/AKN 1997-2001 год. радиаторче за климатика в купето или така нареченото изпарител е само един модел за цялата серия на А6 1997-2001 год. , но за съжаление ние сме го свършили но мога да ти предложа от колеги ,

като цената за клуба е 183,60 лв, като ако решиш да го поръчаш ще ми трябва до два работни дни да го издърпам.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкс. Първо при климатичен майстор и ако се окаже от него ще ти поръчам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

колега радиатор за охл.система за 2.3 NG мотор + климатик(ако е от значение) марки и цени може и на ЛС :zustimm:

ПП: а случайно и разширителния съд със датчика за ниво

Здравей,колега!

Това е един от проблемните модели на Ауди по отношение на радиатора.

Самият аз също съм имал този модел преди доста години.

Няколко пъти сме го коментирали с други колеги.

Фабрично има вповече вибрации при този мотор, които бият в радиатора и го пукат с времето.

От такава гледна точка, хората, които са наясно с този проблем на този модел и влиянието му върху радиатора са търсели нещо по-здраво.

Дори имах диалог с едно момче тук, което държеше да е изцяло от алуминий по тази причина.

Не можахме да намерим, не знам как си е решил проблема.

На друг човек от клуба му взехме Behr от колеги.

Не че е гаранция, че ще държи повече, но и от него нямам отзиви, за да ти кажа доволен ли е.

Беше сменил 3 радиатора, от различни марки преди това.

Нашият радиатор, на BNR BN1222AD се държи добре.

Не сме имали рекламации или сме имали една-две, но след тестовете с апаратурата се оказа,че причината не е била в радиатора,а от неправилен монтаж.

Цената му при нас е 185 лв, цената за клуба е 157,25 лв.

Ако имаш предпочитания ти към някоя конкретна марка, кажи, за да погледна и да видя на каква цена бихме могли да го вземем от колеги.

За останалите части - не ги предлагаме, препоръчвам да се обърнеш към колегите тук с втората употреба.

Поздрави!

Редактирано от BNGroup
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BN Group е официален вносител на авторадиатори марка B.N.R. Фирмата е строго специализирана във внос и продажба на едро и дребно на авторадиатори за леки автомобили, пикапи и бусове.

BN Group залага на много добро качество, съчетано с гаранция за предлаганите продукти и много изгодни цени.

Отстъпката, която предлагаме за всички членове на Ауди Клуб България е 15%.

Представянето на членска карта е задължително.

Отстъпка за регистрирани потребители на форума - 10%

София, бул. "Владимир Вазов" 81 (между Ж.К. "Металург" и кв. "Враждебна" - до "Техномаркет")

Тел./факс: 02/946 71 69

GSM: M-Tel: 0888/402 175, 0885/248 602

Globul: 0894/381 787, 0894/381 678

http://www.bngroup.eu

e-mail: office@bngroup.eu

Здравей колега! Търся радиаторче за парното на Ауди А4 - 97год. ,без климатик с дясна дирекция.Моля и за цена ако го имате ,евентуално!Благодаря предварително!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Търся радиаторче за парното на Ауди А4 - 97год. ,без климатик с дясна дирекция.Моля и за цена ако го имате ,евентуално!Благодаря предварително!?

Здравей,колега!

Ще ти е трудно да го намериш налично някъде-рядкост е, а тръбичките са му обърнати от другата страна, спрямо това за лявата дирекция, което е стандартно за България.

Навремето изпълнихме една голяма поръчка с такива парни за клиент от Кипър.

Бяхме оставили няколко за нас и имаме и продажби - една или две, не повече /за 7 години/.

В понеделник ще помоля колегите да се поразровят из склада да видят дали случайно няма да намерят нещо.

Ако не успеят, ще трябва да ти проверя с поръчка от чужбина, от колеги, тъй като ние работим директно със заводите и няма как да взема една бройка, а за момента нямаме заявка за повече.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Търся радиаторче за парното на Ауди А4 - 97год. ,без климатик с дясна дирекция.Моля и за цена ако го имате ,евентуално!Благодаря предварително!?

Здравей отново, колега!

Намерихме 1 бройка от радиаторчето за парно за десен волан.

Мога да ти го предложа на 45 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdravei pukna mi se vodniq radiator i iskam da zakupq nov cena ako moje audi a4 1,6 101ks s klimatronik ADR motor 1997 qnuari.blagodarq predvaritelno.

Редактирано от daneka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdravei pukna mi se vodniq radiator i iskam da zakupq nov cena ako moje audi a4 1,6 101ks s klimatronik ADR motor 1997 qnuari.blagodarq predvaritelno.

Здравей,колега!

3 са вариантите при теб.

Вариант 1 - радиаторът да е на 32-34 мм и 2-та големи маркуча да са на бърза връзка-BN1151VW - цена 95 лв., цена за клуба - 80,75 лв.

Вариант 2 - радиаторът да е на 19-22 мм и 2-та маркуча да са на бърза връзка - BN1153VW- цена 119 лв., цена за клуба - 101,15 лв.

Вариант 3 - радиаторът да е на 32-34 мм и горният маркуч да е с обикновена скоба, долният да е на бърза връзка - BN1212AD- цена на тайвански вариант 98 лв., цена за клуба - 83,30 лв., цена на FrigAir -

116 лв., цена за клуба - 98,60 лв.

Тоест, трябва ми дебелина на питата и описание на 2-та маркуча.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей отново, колега!

Намерихме 1 бройка от радиаторчето за парно за десен волан.

Мога да ти го предложа на 45 лв.

Поздрави!

Много благодаря за бързата реакция,радиаторчето е вече при мен !!!Много благодаря на целият Ви екип!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...