Jump to content

AUDI 1.8 vs HONDA ACORD 2.0


Recommended Posts

Хубаво е като кажеш 1.8 мотор на Audi да кажеш и коя година е, конски сили, на колко км-та е и пр... същото и за Хондата. Примерно безсмислено е да говорим за 1800сс двигател, 90 конски сили срещу 2000сс 120 конски сили (примерно)... а и разликата във въртящите моменти е голяма.

Другия показател - килограмите на двата автомобила - също е от първостепенно значение... много са нещата.

Кажи моделите и годините на двата автомобила и везните веднага ще се наклонят сериозно в едната посока. Но така без инфо е малко куцо :)

Надявам се все пак Audi-то да победи... как иначе :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен даже такава ме би...защото си мислех че е чист дизел и се пуснах.....СРАМ!!!

Honda / Accord  2.0 TDi  105л.с.

Время разгона (0-100 с) 11.6

Ама моита нали си е сандък....късмет на колегата :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зло нещо са турбините :biggthumpup: , какви лоши неща правят с дизелчетата... едва ли си изостанал толкова много или?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не особен B)  Виж ако имаше обозначението "Т" след 1.8 тогава вече може :)

sory грешката е моя ,аудито е А3 1.8 20v същата дето скъса БМВ 318is :biggthumpup: ,a хондата мисля ,че е 130 кнчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Хондата е преди 2002 година имаш шанс да я тръшнеш...2.0-147 коня... ако е след 2002 ще видиш зор ама пробвай, ако си добър шофиьор компенсираш секунда две винаги :puke:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...