Jump to content

Термостат


pleyboi

Recommended Posts

Надявам се че сега не е глупав въпроса ;)

И се надявам поне с един отговор да ме насочи каде да търся и да сменям.Става дума за двигател 2.3 NG тоя двигател къде му се намира тоя термостат и има ли въобще <_< Днес карам на дълго стрелката на таблото не се мръдна от 50градуса :flehan: И какъв термостат да търся ще съм мн благодарен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма глупави въпроси, когато не знаеш. На моята Б4 е марка Behr (цена между 13-20 лв.), така че предполагам и твоя ще е някъде там. Гледай в комплекта да има и уплътнението (позиция 13) към термостата (позиция 12).

015716266-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде му се намира тоя термостат и има ли въобще

Има, има и съжалявам, че не мога да ти покажа тунинговия термостат, който взех вчера за Алекс - dominator за мотор 2.2 Турбо.

Добрите марки са BEHR и Wahler.

p.s Marcus(Андрей) на петаците са почти двойно по-скъпи термостатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма глупави въпроси, когато не знаеш. На моята Б4 е марка Behr (цена между 13-20 лв.), така че предполагам и твоя ще е някъде там. Гледай в комплекта да има и уплътнението (позиция 13) към термостата (позиция 12).

015716266-big.jpg

Мерси много колега за снимката а дали няма някакво значение по местата на частите,че на снимката е 4 цилиндров до колкото виждам а моя е пет <_< Но иначе би трябвало да съвпадат така като гледам ;)

Има, има и съжалявам, че не мога да ти покажа тунинговия термостат, който взех вчера за Алекс - dominator за мотор 2.2 Турбо.

Добрите марки са BEHR и Wahler.

p.s Marcus(Андрей) на петаците са почти двойно по-скъпи термостатите.

Искам качествен термостат той после като оптимизира работата ще даде икономия на горивото.Еми мястото ме интересуваше къде да се търси и добра марка термостати.Мерси

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има и съжалявам, че не мога да ти покажа тунинговия термостат, който взех вчера за Алекс - dominator за мотор 2.2 Турбо.

я раздуй малко за такива неуки като мен за тоя тунинг термостат ,че ми стана интересно :lol: предлага ли се такъв и за Хонда ? И щом е тунинг вдига ли от мощността и с колко ?

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана яко интересно къв е тоя тунЕк термостат, явно съм назад с материята деа, а можех да качИм некой друг кон на аванта. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да отваря по-рано 82градуса :lol:

Човека си му държи 50 градуса,от тва по-гот тунек :)

Моето мнение е оригинален,няма да е повече от 60-70лв.

Слагал съм какво ли не,но с ориг. се държи различно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я раздуй малко за такива неуки като мен за тоя тунинг термостат ,че ми стана интересно :) предлага ли се такъв и за Хонда ? И щом е тунинг вдига ли от мощността и с колко ?

2.161.82.312 по Behr.

Вероятно ще се включи и Вашето приятелче shwepi!

:)

Идеята е да отваря по-рано 82градуса :lol:

Вили точно за това става въпрос, но на drag_bg не му е мястото тук(той си има друго форумче за изява с малко и неплатежоспособни мишоци). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаааааааа и тва е тунерското? Така ли? ;)

Не знам, ти ги вадиш разни от ауспуха, ти ше кажеш ;)

Редактирано от vilik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той си има друго форумче за изява с малко и неплатежоспособни мишоци). :hilezh:

И ЕДНА СВИНЯ(ТЪРГАШ НА ЧАСТИ),ДЕТО САМО НАДЗЪРТА И КИСЕЛЕЙЙЙЙЙ :rolleyes::gut::D:D;):gut::flipoff:

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...