Jump to content

Продавам алуминиеви носачи, комплекти за Audi А4,А6 ,VW Pasat,Skoda Superb,пълен комплект 12 части


Recommended Posts

явно колега , учуден съм и аз - от доста време съм клиент като сервиз на колегата и други от бранша и съм доволен , но при теб наистина явно има проблем.

Ако си в условията на гаранция , не виждам проблем - както казах,момчето е много вярно и ще ти смени дефектиралите елементи. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека първо видим снимките,да видим гаранционните условия и да се разбере за колко елемента от комплекта става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

окончателно колега , имаш забележка към 1 бр биалета ,1 разбит горен ляв носач и скъсан маншон на долен десен-

това от кога прави цял комплект включващ 12 елемента :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

окончателно колега , имаш забележка към 1 бр биалета ,1 разбит горен ляв носач и скъсан маншон на долен десен-

това от кога прави цял комплект включващ 12 елемента :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко равносметка след 2г. и около 65000 км.Не си спомням точно каква е марката на носачите,които сложих,ако колегата има спомен да ги каже :)

Съвсем леко разтропан 1 бр долен носач,който определено ще изкара още.Съвсем здрави останалите.Има обаче голям проблем с кормилните накрайници.При първата смяна изкараха около 5-6000 км.И се разбиха тотално.ПОръчах си нов комплект,отново не знам марката,мислейки,че всичко е за смяна....:)))).От него използвах само кормилните накраиници,тъй като от друго нямаше нужда.Резултата е след 5-6000 км-тотално заминали кормилни накраиници.Всички останали части са здрави.

Това е моето впечатление.Ако трябва да съм честен,не вярвах,че ще изкарат и изкарват толкова.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След изминати 9000-9500 км. при мен нещата стоят така.От дясно само горен преден е заминал,а отляво горен заден+тампона който държи амортисьора.Когато я оглеждаха колата казаха,че тампона на левия долен заден мърдал повече от колкото от дясно но за сега не смятам да го пипам.Според мен могат да се изминат повече километри ако сте от голям град и имате що годе качествени пътища,а не като нашите тук в Казанлък да се чудите от къде да се приберете.Карал съм с носач Moog за около 150 лв бройката и мога да кажа,че за 15 хил км беше тръгнал и той за това ,че каквото и окачване да си купите карате ли по мноооого дупки като мен няма да минете повече от 15 макс 20 хил км.

Редактирано от Rosenirs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е колега за съжаление-за това казвам ,че средно е м/у 30-50 000 км.

все пак е по-добре да дадеш 330 лв от колкото 500 и пак същия резултат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега какви комплекти имаш в момента?

Ако може и актуална цена за цял комплект.

Ако продаваш и отделно и цена за долните 4 носача.

А4 Б5

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От около месец карам с окачване от колега, минал съм около 1000км и за момента нищо нередно при положение че си карам ахмашката :)

Но искам да кажа като човек който си смени сам окачването, че частите не са с лошо качество. Виждал сам какви ли не отвратителни изработки а тези си бяха много прилични да не кажа перфектни. Шарнирите не бяха много стегнати на пръв поглед , но първите 300 км където оставиш волана там си стои .

За момента това са ми впечатленията, надявам се да изкарат хубава цифра километри.

А отделно колегата е много точен. Поръчах и на другия ден бяха при мен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте и от мен ! Бих искал да попитам за А4 - Б5 97 година цена за цял комплект. Мерси !

Редактирано от barry
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здрасти Дидо,

биалетки имаш ли отделно?

На около 33 000 км на моите им са се скъсали гумичките и имат лек луфт.

За обща информация при мен, накрайниците изкараха точно 15 000 км и ги смених.

Всичко друго е здраво!

Поздрави!

Светльо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

биалети нямам пръснати.

А иначе с две думи носачите са добре на 33000 км,само кормилните накрайници и биалетите са износени

Редактирано от muftal4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...