Jump to content

Продавам енергоспестяващи крушки,PHILIPS


Recommended Posts

Продавам оригинални енергоспестяващи крушки PHILIPS,Genie.За които не са запознати става въпрос ето за това:

Philips%2014W.JPG

Крушките са чисто нови,в опаковките си.В наличност (след 2 дни) ще имам 14W(75W),и 18W(100W),а след около 1седмица и 11W(60W).Ето и цените:

Цокъл Е27 (PHILIPS, TCP)

PHILIPS (Genie):

8W(40W) = 2,40лв.

11W(50W*60W) = 2.60лв.

14W(65W*75W) = 2.80лв.

18W(82W*100W) = 4.00лв.

TCP (Спираловидна):

11W(55W) = 2.70лв.

Цокъл Е14 (PHILIPS, General Electric):

PHILIPS:

8W(40W) = 3.50лв.

General Electric (Спираловидна):

8W(42W) = 3.50лв.

Ако има желаещи приемам заявки на ЛС,или мейл: ve_li@abv.bg за количеството.За по-големи количества може да се направи някаква отстъпка.Намирам се в гр.Пловдив,може да пращам и по куриер,с опцията да се види стоката преди да се плати.Телефони за връзка:

0887 31 61 03

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Получих си крушките от колегата, и няма грешка каквото е обещал момчето това е пратил.

Новички в кутийки и така.

Единствено заради цената на куриерската услуга на мен ми се вързаха колкото в магазина но това си е мой проблем, мисля цената им е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Утре очаквам нова партида с крушки,ако има нови желаещи нека ми пишат на ЛС,или в темата направо.

Здравей, 100 ватови дали ще има? Взех си от теб 75, защото нямаше 100....и сега май ще искам още но от 100 ватовите :)

Поздрави

Редактирано от damianoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих си крушките от колегата, и няма грешка каквото е обещал момчето това е пратил.

Новички в кутийки и така.

Единствено заради цената на куриерската услуга на мен ми се вързаха колкото в магазина но това си е мой проблем, мисля цената им е добра.

То до Марс бая доставка е било :respekt::rotcol:

Здрасти AcMilanFen Ако ще има 100 Ватови и аз ще искам 10-15 броя. Ще уточниме бройката и модела :bia:

... Имаш лс

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата партида с крушки дойде,макар и с малко закъснение,за което се извинявам на някои колеги.В наличност имам:

8W(40W) = 2,60лв./бр.

11W(60W) = 3лв./бр.

14W(75W) = 3лв./бр.

За съжаление за повече бройки няма да мога да правя отстъпки,тъй като този път крушките идват с малко завишени цени,за сметка на това оставям предишните цени непроменени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква цветна температура става въпрос колега?В момента в наличност имам 8W,11W,14W,но скоро вероятно ще има и 18W(100W),но на различна цена от предишната (3,30лв.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква цветна температура става въпрос колега?В момента в наличност имам 8W,11W,14W,но скоро вероятно ще има и 18W(100W),но на различна цена от предишната (3,30лв.)

Ами не съм запознат с цветната температура, в къщи сме на Силвания, цвета е топло бял ! Не искам крушката да има син оттенък или да хвърля студено бяла светлина !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които ми достави колегата бяха в този спектър "топло бяло" но все пак от производител до производител термина "топло бяло" може и да има леки вариации. По принцип ненавиждам този тип светлина но конкретния модел на Филипс свети бих казал приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм запознат с цветната температура, в къщи сме на Силвания, цвета е топло бял ! Не искам крушката да има син оттенък или да хвърля студено бяла светлина !

Няма нито син оттенък,нито студена бяла светлина колега.Някои колеги които са взимали от мен могат също да потвърдят. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На 18-ти ще идвам към София да карам 1 приятел до летището,ако някой иска мога да докарам и крушки. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...