Jump to content

проблем с competition


4oki85

Recommended Posts

Проблема е че загрее ли колата почва да се "задушава" давам газ до краи а тя не иска да върви и изведнъж тръгва както трябва . Смених бензинова помпа ,филтър,кабели,палец,дис.капа4ка, свещи и пак си остана проблема..... Вчера бях на диагностика и ми казаха че някакъв Електрохидравличен регулатор не бачкал както и ламбда сондата. Сега го смених тоя регулатор и промяна никаква -пак си глъхне и не иска да ускорява като хората колата :blink: Въпроса ми е дали има смисал да я взимам тази сонда и дали може да е от нея защото вече смених доста неща и нищо не става ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че загрее ли колата почва да се "задушава" давам газ до краи а тя не иска да върви и изведнъж тръгва както трябва . Смених бензинова помпа ,филтър,кабели,палец,дис.капа4ка, свещи и пак си остана проблема..... Вчера бях на диагностика и ми казаха че някакъв Електрохидравличен регулатор не бачкал както и ламбда сондата. Сега го смених тоя регулатор и промяна никаква -пак си глъхне и не иска да ускорява като хората колата :santa: Въпроса ми е дали има смисал да я взимам тази сонда и дали може да е от нея защото вече смених доста неща и нищо не става ......

Разходът как е? Повишен ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic.gif Извинявай за спама, но ти ли взе онзи красив компетишън от купува/продава?

Ако е той :santa: оправи го и си свиркай :santa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами неммм... не е този Competition -пак скоро го купих но не е от тук :santa: еми то аз всичко ве4е му изпосмених и ми излезееееее........ Сега значи ще взема тази сонда и дано се оправи... Колкото до разхода -разбрах ,че би трябвало да се качи ако нещо не е в час със сондата обаче мисля че няма кои знае каква промяна около 11 на 100 беше лятото а сега е 12-13 става вапрос за смесено каране 4исто градско нямам наблюдение. ще ида пак на диагностика при сумиста да види дали бачка Електрохидравличния регулатор дето го смених че е втора рака (не намерих нов) и след това отивам за сондата :santa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че загрее ли колата почва да се "задушава" давам газ до краи а тя не иска да върви и изведнъж тръгва както трябва . Смених бензинова помпа ,филтър,кабели,палец,дис.капа4ка, свещи и пак си остана проблема..... Вчера бях на диагностика и ми казаха че някакъв Електрохидравличен регулатор не бачкал както и ламбда сондата. Сега го смених тоя регулатор и промяна никаква -пак си глъхне и не иска да ускорява като хората колата :hilezh: Въпроса ми е дали има смисал да я взимам тази сонда и дали може да е от нея защото вече смених доста неща и нищо не става ......

Колега,виждам,че си смрнил почти всичко от така наречените "консумативи".Останало ти е само кислородния датчик(ланбда сонда).Моят съвет е да я смениш.Живота и е 70-80 хил.км.Ако не е сменяна никога.....ясно.Има значение дали работи или не.Напиши в търсачката "ламбда сонда" и ще разбереш каква е нейната роля.Има подробни обяснения,за да не се повтарям и аз. :santa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАММ сега прочетох за какво е тази сонда :santa: еми ще купя една и ще погледна за дюзите и да видим тогава как ще е колето :lol: благодаря за помоща - ще пиша какво се случва след като смена нещата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че загрее ли колата почва да се "задушава" давам газ до краи а тя не иска да върви и изведнъж тръгва както трябва . Смених бензинова помпа ,филтър,кабели,палец,дис.капа4ка, свещи и пак си остана проблема..... Вчера бях на диагностика и ми казаха че някакъв Електрохидравличен регулатор не бачкал както и ламбда сондата. Сега го смених тоя регулатор и промяна никаква -пак си глъхне и не иска да ускорява като хората колата :respekt: Въпроса ми е дали има смисал да я взимам тази сонда и дали може да е от нея защото вече смених доста неща и нищо не става ......

Колега,на каква цена взе кабелите за свещите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...