Jump to content

пак проблем


slavi253

Recommended Posts

колеги от иэвестно време ми прави впечатление че когато вдигна над 100км в купето почва да мирише на нещо като иэгоряло масло какъв може да е проблема колата е а6 2000куб 16 винтила 95г асе мотор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-вероятно има теч на масло,евенвтуално от гарнитура или семиринг?

а in2 ти е индикация за смяна на ангреажен ремък,ролки и т.н.,ако си облужвал колата отиди на ВАГ да ти го занулят!

in1 е за маслото!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За миризмата: най-вероятно имаш теч на масло отпред и при малко по-висока скорост го издухва и ти се стича по генерацията (която се е понагряла) и воала - мирише в купето.

in2 е втора инспекция - тази голямата, която се сетва през борд компютъра, обикновенно на всеки 60 000 - 80 000 км. С VAGCOM се гаси ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок мерси колеги

гарнитурата на генерацията е эа смяна но в един сервиэ ми каэаха че има голем шанс да счупат неква шпилка или нещо такова и от 50лв эа смяна на тая гарнитура можело да ми иэлеэе 400лв :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... в един сервиэ ми каэаха ... можело да ми иэлезе 400лв

Считай, че оставиш ли я в "този" сервиз са те натоварили от воле, може и с нещо отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък само на тоя сервиэ вервам те единствени се эаеха да ми оправят проблема с оборотите и от доста време вече си карам спокоино колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок мерси колеги

гарнитурата на генерацията е эа смяна но в един сервиэ ми каэаха че има голем шанс да счупат неква шпилка или нещо такова и от 50лв эа смяна на тая гарнитура можело да ми иэлеэе 400лв :steinigung:

Тези яко са те подхванали, незнам за каква шпилка ти говорят, колкото до оборотите,наистина за мех инжекции малко хора се намират да ги правят

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...