Jump to content

Ауди А3 1.8 Т на части


Recommended Posts

Колата е Ауди А3 1.8/150 коня с турбо, 98г. Някои от частите вече са продадени. Обявата беше пусната в старата версия на Купува/Продава затова, че някой може да се повтори с питанията си, но няма да му се разсърдя. Ако някой има да пита за нещо да пиши, най добре на Л.С. зада не се пълни темата. За повече инфо. на тел. 0899158618 и 0886396619. Ето и някои снимки:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 167
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колата е Ауди А3 1.8/150 коня с турбо, 98г. Някои от частите вече са продадени. Обявата беше пусната в старата версия на Купува/Продава затова, че някой може да се повтори с питанията си, но няма да му се разсърдя. Ако някой има да пита за нещо да пиши, най добре на Л.С. зада не се пълни темата. За повече инфо. на тел. 0899158618 и 0886396619. Ето и някои снимки:

ima li turbina cena i marka

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли пластмасата около скоросния лост?Мойта е надрана на две места и ме дразни.Ако я имаш направи й една снимка.Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли пластмасата около скоросния лост?Мойта е надрана на две места и ме дразни.Ако я имаш направи й една снимка.Мерси.

не колега продадена е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам интерес към машинките за ел.регулиране на фаровете, ако фаровете са от стария модел, преди фейслифта...., ОПА ПИТАЛ СЪМ ТЕ ВЕЧЕ..........изминявам се, но ако ти се намират още.....може да предложиш отново цена, че съм забравил колко пари им искаше...

Редактирано от Motty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иамте лс

kolega ima6 li komfort modula
Имам интерес към машинките за ел.регулиране на фаровете, ако фаровете са от стария модел, преди фейслифта...., ОПА ПИТАЛ СЪМ ТЕ ВЕЧЕ..........изминявам се, но ако ти се намират още.....може да предложиш отново цена, че съм забравил колко пари им искаше...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джанти

заден пепелник

сеници

предна броня

задна броня

комплект седалки с AIR BAG

окачване - спортно и нотмално

стопове

двигател - на части

турбо

дебитомер

апарат за ABS

задни дискове

табло

преден капак

задна врата - оборудвана

брата на шьофора - оборудвана

и много други неща цените се договарят :D

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега ако обичаш би ли ми дал цена на спортното окачване а мойе и на обикновеното.Ако мойе да ми кажеш и каква марка е спортното и в какво състояние е.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предните спирачни апарати, дискове и шенкели 288 мм 5х100 ли са - ако са налични цена и състояние?

Продадени са колега!

Здравеи колега ако обичаш би ли ми дал цена на спортното окачване а мойе и на обикновеното.Ако мойе да ми кажеш и каква марка е спортното и в какво състояние е.Благодаря.

Имаш Л. С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джанти

заден пепелник

сеници

предна броня

задна броня

комплект седалки с AIR BAG

окачване - спортно и нотмално

стопове

двигател - на части

турбо

дебитомер

задни дискове

табло

преден капак

задна врата - оборудвана

врата на шофьора - оборудвана

и много други неща цените се договарят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са прави нямат изкривявания нито заварки. Три от джантите са чисто нови, били са резервни, едната е карана, но не е крива или нещо захабена. Двете джанти са със зимни гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Ауди А3 1.8/150 коня с турбо, 98г. Някои от частите вече са продадени. Обявата беше пусната в старата версия на Купува/Продава затова, че някой може да се повтори с питанията си, но няма да му се разсърдя. Ако някой има да пита за нещо да пиши, най добре на Л.С. зада не се пълни темата. За повече инфо. на тел. 0899158618 и 0886396619. Ето и някои снимки:

кви пари им търсиш на пружините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...