Jump to content

Аудито ме клати


wolfy

Recommended Posts

Става вапрос за А4(Б7) 2.5тди 163к.с. мултитроник

значи като работи на място се усещат вибрации по цялото купе тампоните на мотора са здрави и по мои наблюденя самия мотор претриша така че съмнявам да е от демферния маховик.Някакви идеи.

Чистих дюзите без резултат

Тая кола маи изванземните са я правили и никои не може да разбере какво и е

Ходих при Жоро тои ме прати в супер дизел те пак казаха че нищо не им показва на компа и да си карам така, а мен много ме дразни това клатене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, може би щото сега е кучи студ навън и всичко е замръзнало на кокал и затва да се тресе цялата,изчакай да се постопли и пак пиши за проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом "Аудито те клати" fuck.gif:respekt: и нищо не можеш да направиш, се опитай да извлечеш най-доброто от ситуацията...наслаждавай се и се постарайте да внесете разнообразие :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, може би щото сега е кучи студ навън и всичко е замръзнало на кокал и затва да се тресе цялата,изчакай да се постопли и пак пиши за проблема.

Много вероятно е и според мен! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя колата си се тресе и като е топло времето и лятото и сега по един и същи начин

При каране с малко газ придърпва ли?

Не придарпва мотора си работи добре мултитроника е добре само това претришане кадето се получава и направо ме побарква

може ли нещо по помпата да има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Тани имаше предвид, че колата може да се тресе от студ....

Кофти работа ще се окаже тогава много зиморничево това ауди

сигурен ли си ,че мултитроника е добре ?

сигурен сам и в гемини като ходих да му сменя маслото казаха че е много добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа ще се окаже тогава много зиморничево това ауди

Колегата Raino те попита,чел съм доста че тези мултитроници давали ядове.Имаш ли достатъчно масло в кутията?

На един авер с такъв троник като спреше на баир, маслото му се стичаше назад и започва да не работи коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Raino те попита,чел съм доста че тези мултитроници давали ядове.Имаш ли достатъчно масло в кутията?

На един авер с такъв троник като спреше на баир, маслото му се стичаше назад и започва да не работи коректно.

не ми е саздавал никакви проблеми мултитроника даже един приятел има сащото ауди само че 2.0тди с рачна скоростна кутия и тои се оплаква 4е се тресе яко и почвам да съжелявам че си продадох бмв-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тресене и мултитрониците ги лекува само Мишо от Враня колега :f_ck_you: .Най-добре отиди при него за да не обикаляш сервизите само.А преди да смениш ангренажа тресеше ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тресене и мултитрониците ги лекува само Мишо от Враня колега :f_ck_you: .Най-добре отиди при него за да не обикаляш сервизите само.А преди да смениш ангренажа тресеше ли?

Не съм го сменявал още агренажа по сервизни документи е сменяван в Германия скоро. може ли нещо от това де е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Мултитроник!? На колко Километра ти е колата и освен като е на P прави ли някакви други драми като е на D и R? Ако разбираш английски в тази тема има подробно описано какви са признаците на заминаващ или вече заминал мултитроник:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=331060

Дано не ти е там проблема, че е много пари :wall:

Редактирано от hristaki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го сменявал още агренажа по сервизни документи е сменяван в Германия скоро. може ли нещо от това де е?

Може колега..Ако синхронизацията на валовете не са в норма точно това се получава.Звънни на Мишо -0884723037 и ще ти открие проблема,а ако се окаже,че е от мултитроника ,той е човека по ремонтите :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тресене и мултитрониците ги лекува само Мишо от Враня колега :) .Най-добре отиди при него за да не обикаляш сервизите само.А преди да смениш ангренажа тресеше ли?
Може колега..Ако синхронизацията на валовете не са в норма точно това се получава.Звънни на Мишо -0884723037 и ще ти открие проблема,а ако се окаже,че е от мултитроника ,той е човека по ремонтите :hilezh:

Това синхронизиране на валовете може да се развали по всяко време,няма точни причини-преди или след смяна и тн.Мойта беше ОК,не тресеше,но в един момент много леко почна.Сега след намесата на Мишо,не мога да усетя че съм в дизелова кола. :owned:

към автора:Само да не вземеш да му звъннеш сега,както и почивните дни. :)

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тресене и мултитрониците ги лекува само Мишо от Враня колега :blink: .Най-добре отиди при него за да не обикаляш сервизите само.А преди да смениш ангренажа тресеше ли?

Колеги, а някой може ли да се пробва да обясни къде се намира Мишо от Враня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а някой може ли да се пробва да обясни къде се намира Мишо от Враня?

Е това е най-сложното-значи като начало заставате пред самия вход за къмпинг Враня,след това тръгвате по уличката(тя е и единствена) покрай самата ограда и след около 100 метра завивате в дясно покрай едно сервизче и продължавате до края (отново 100-на метра) ,след което завивате на ляво и карате до самия край на тази улица.Точно където започва черния път след 20-на метра от ляво ще видите една стара сграда сред нищото.Е там се намира Човека за нашите Аудита <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си споменал на какво положение на лоста започва да тресе. Как е мощноста? Нещо по кутията правено ли е? Ако тресе само на положение Р можеш да си сигурен, че кутията е ОК.

Надявам се тампона на кутията е проверен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си споменал на какво положение на лоста започва да тресе. Как е мощноста? Нещо по кутията правено ли е? Ако тресе само на положение Р можеш да си сигурен, че кутията е ОК.

Надявам се тампона на кутията е проверен...

Тресе само на Р ,а тампона на кутията не сам го проверявал понеже ми се струва че мотора се тресе и няма общо с трансмисята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене лично много ме вълнува да каже колегата след това майсторите какво са му казали и посъветвали, защото аз лично знам че уж проблемите с мултитроника са били предимно на Б6-тиците, ама на тази Б7 ми се струва, че точно там и е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega ot kakto e v teb avtomobila rabotil li e po rezlichno ot tova koeto e v momenta kak e pologenieto sas temperaturata na motora i da li samo pri zagrial ili studen motor se dargi tolkova gadno

автомобила го карам вече 1 година и си работи по един същ начин(тресе)сутрин като е студен не се усеща толкова, но пак и оборотите се високи и може за това да не го усещам . казваха ми че от помпата било ,но не се знае точно какво е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от демпфера колега,гаранция проблема е от недобра синхронизация на валовете и съответно горивоподаването.Казах ти по-нагоре кой е човека за лечението и :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...