Jump to content

Проблем с кода на CD


Recommended Posts

Колеги след като си свалих да си зареждам акумулатора ми се блокира цд.

Знам си кода и по инструкция от един руски саит кода се въвежда след като натиснеш TP и RDS,но уви при мене при натискането им едновреммено си стои SAFE и въобще не излизат нулите за въвеждане на цифри.И друг път съм въвеждал кода без проблем,са ко стана...

Опитах с откачане клемата на акумулатора,но пак не се получава.

ЦД е оригиналното ауди концерт,коет го вграждат фабрично.

Ако може да помогне някои :rolleyes:

Редактирано от teto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли трябва да изчакаш известно време преди да въведеш кода отново.

Ама колко е тва време неам идея час ли да беше ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем с код на касетофон от WV които са що годе еднакви. Значи при въвеждането на два грешни кода си остава надпис на дисплея SAFE 2 Трябва да се изчака в това положение точно един час без да се изключва касетофона., тоест да си седи надписа SAFE 2 един час и след изтичането на този един час ти дава вече възможност да си вкарваш пак кода. С откачане на акумулатора няма да стане трвбва да е един час включен напълно а не само на захранване в стенд бай режим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж тук , дали ще намерш нещо :rolleyes:

http://www.autoradiocode.de/Code/Codeeingabe/Audi1/audi.htm

..ако ти трябва превод кажи кой ти е модела

Редактирано от grgule
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли трябва да изчакаш известно време преди да въведеш кода отново.

Ама колко е тва време неам идея час ли да беше ...

Абсолютно вярно . За да ти даде отново да пишеш код , трябва да ръгнеш ключа в таблото /не на контакт/ , включваш радиото .... и чакаш . Времето на чакане май зависеше от това колко пъти е задаван грешен код преди това .

... и да си наблизо , че да изчезне някой с колата :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да има проблем самата памет или да ти е изгорял предпазител и да няма 12 волта след контак,при това положение е възможно да седи така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....или да ти е изгорял предпазител и да няма 12 волта след контак,при това положение е възможно да седи така...

Не смяташ ли, че при такова положение няма да показва нищо по дисплея???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги реших проблема:

-при вкаран грешен код-SCAN+RDS;

-при отпадане на напр. -TP+RDS;

Благодаря на отзовалите се колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Отиваш с радиото в ръка и талончето на автомобила, до някой оторизиран сервиз на Ауди в региона и получаваш без пари кода за разкодиране. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На радиото пише.

BLAUPUNKT - HERKE GHBH

7 648 245 380

AUZ1Z2X6776956

Chorus

4B0 035 152 B

Made in Portugal.

Кодът го няма никъде :hilezh:

Радиото иска код за отключване пише SAFE

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте колеги!!! имам следния проблем: направих това - Включете радио в цифров дисплей се изписва "SAFE"

Ключовете "TP" и "RDS" едновременно, докато цифров дисплей "1000" се появява.

Въведете използването на станция бутони 1-4 кодов номер. Това е един ключ с първата цифра влезе в кодов номер, и т.н., с втората цифра бутона 2

След това отново натиснете "TP" и "RDS" едновременно толкова дълго време, докато честотата на дисплея "SAFE" се появява.

Освободете всички бутони. Малко след това една честота ще се появи автоматично. Устройството е готово.

И след това обаче не трагва ништо и незнам какво да правя нетрагва ништо. Ако някой може да помогне ще сам му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Колеги помагайте ,на едно RNS-D му вкарах грешен код и сега е на SAFE .И то ли трябва да се чака час на положението преди контакт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отрих къде е проблема .Rns-d не тръгва на b7 .за да тръгне трябва малко преправяне на инсталацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте съфорумци, не изкам да псуакам нова тема, дано да не се съди авторра на тази, значи моят проблем е следният:

от скоро съм горд собственик на Ауди А3 с оргинална музика, с вграден буфер в задния калник, проблема ми е следния. когато заключа колата осветлението на аудиото продължава да свети. От задната страна са заети букси "А", "B", "C3", в букса "D" е зает само един пин, кой номер в момента не мога да кажа... какво трябва да напдавя за да спре да свети радиото докато колата е заключена ?

5b039ca3436ee757.jpg

funny2.gif

Благодаря за помоща предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...