Jump to content

Ауди А6 1.9 ТДИ 131 к.с., автоматик, 12.2004 г. мнения


Sarov

Recommended Posts

Единствения недостатък е че ще чустваш липсата на мощ ,особенно с автоматика.Въпросния автоматик ще ти поубие и икономията което е предимството на тоя мотор.Иначе мотора е лесен за обслужване и сравнително непретнциоен (е не очакваи да е като старите ТДИ-та с роторна помпа) особенно сравнен със 6 цилиндровия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Иначе, като цяло е добра кола. А иначе каде му са слабите места на този модел ?

П.П. Баща ми иска да си купува кола и аз му предложих такова ауди А6.

Редактирано от Sarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми специално с тоя мотор аз за салби места (на тема ремонти и поддръжка) не се сещам - въпреки че до утре ще се извъдят 100 разбирача дето са си зели някви милионници и кви били чупливи.Сещам се че отзад А6 е с цял мост ,което е ебати излагацията за лимузина.

P.S.Ако не сте избрали конкретна кола вземете същия мотор със 6 скоростна кутия - тогава няма да усетите недостиг на мощност ,а разхода ще остане малак дори в града.

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми специално с тоя мотор аз за салби места (на тема ремонти и поддръжка) не се сещам - въпреки че до утре ще се извъдят 100 разбирача дето са си зели някви милионници и кви били чупливи.Сещам се че отзад А6 е с цял мост ,което е ебати излагацията за лимузина.

P.S.Ако не сте избрали конкретна кола вземете същия мотор със 6 скоростна кутия - тогава няма да усетите недостиг на мощност ,а разхода ще остане малак дори в града.

Мерси много за съвета. Ще погледнем и със 6 скорости на какви цени са. <_<:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема в автоматика е , че е мултитроник, и не е нов, а вече е на 5 години и незнам колко км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема в автоматика е , че е мултитроник, и не е нов, а вече е на 5 години и незнам колко км.

Ами км са към 160 000 (+, –). Ама като отидем на място ще разберем повече за нея

Горе долу разбрах що за кола е. Ако има още някой да знае нещо повече за този автомобил да пише, ако ли не-затворете темата. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не помислих че е мултитроник - тогава динамика и разход са ОК ,ама обслужване и ремонти :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за инфото. А иначе за колата доста е запазена, така както описва баща ми. Каза, че са сменени консумативите по нея, единственото което не й хареса, че е комби ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...