Jump to content

Не е АУДИ, но е на приятел


Jordany

Recommended Posts

Здравейте Колеги.

Един приятел има 320Д 1999г. от близо година

Преди малко дойде да ме пита дали мога да му помогна за следния появил му се проблем с колата.

Колата е била без акумулатор 24 часа, и след като са му донесли новия акумулатор и го закачил започнали всичко. Дисплея на касетовона"DESABLED", (аварийни , ел стъкла, мигачи) - няма, като се даде колата на контакт таблото си светва с тестове и т.н. пали също и върви що годе добре :hilezh:

Но изброените модули, мойе и някои други също не работят.

Пробвах да опиша проблема в БМВ форума, но мсй не успях

А тъй като тук съм получавал решение на всичко което съ юм питал, реших да попитам тук.

Благодаря на всички отзовали се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами откачте пак акумолатора за малко и пак го закачете като гледате ключа да не е на боша за палене !!!...пробвай това като начало ...Касетофона може да има код и при изключване на ел.захранването трябва да го въведете ако не го знаете трябва да го дадете да ви го разкодират но има вероятност да са изгорели някой предопазители проверете ги ....щом пали колата не е нещо сериозно.

Редактирано от dedo kolio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами откачте пак акумолатора за малко и пак го закачете като гледате ключа да не е на боша за палене !!!...пробвай това като начало ...Касетофона може да има код и при изключване на ел.захранването трябва да го въведете ако не го знаете трябва да го дадете да ви го разкодират но има вероятност да са изгорели някой предопазители проверете ги ....щом пали колата не е нещо сериозно.

Веднага ще пробваме .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение: чистачките също не работят.

Изадихме клемата отново и поставена без ключа да е в таблото. Предпазителите са ОК

Проблема(ите) остаат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами оттук нататък по добре да я види човек който разбира или по-добре се обърнете към сервиз... :respekt:

Редактирано от dedo kolio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стъкла и седалки имаха няква памет(трябва да се настроят),за музиката също,ама за чистачките не съм чувал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...