Jump to content

Ауди 80 ел.стъкла


ReXcHo

Recommended Posts

Здравейте!Днес си взех от един приятел 2-задни врати и една предна за аудито ми като резерва.На предната врата има мех.за ел.стъкла а на моето няма :D и бих искал да си монтирам на моите предните врати ел.ст. знаете ле дали може да стане това и на каква цена вървят машинките (на мен ми трябва 1)и какво още друго ще ми е необходимо за инсталирането им.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали ще ти е от полза но според моя опит ( пресен ) ти трябва и контролера ако искаш да има автоматика на стъклата. Ако не искаш стъклата да се вдигат от аларма, да се свалят и вдигат с едно натскане и т.н. ти трябват само копчетата и правилно връзване от компетентен човек.

Ако ти е от някаква полза виж и това: ЦЪК

Редактирано от kolio 100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на моето съм решил да слагам. Тук ми искат 30 лв. за машинка. Сега ще се опитам да си заменя задния капак за една таква, че на него почти нищо му няма от удара ама ми купиха нов. Инъче особено за предно дясно стъкло твърдо съм решил, че лятото такива гимнастики са по 20 пъти наден да отварям и затвярям. Направо йога станах. Особено в движение глвата като перископ за да може погледа да е над таблото и в същото време да въртя ръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно да ви кажа не се бях решил да слагам но дето се вика направо ми паднаха от небето,този приятел ми ги даде с вратите и видяях че има и така реших да ги сложа.Имам стъбилен жичкаджия само искам да ми кажете точно какво още освен 1машинка трябва да си взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що мъркаш :D И аз съм така! Машинките са по около 30-тина лева а после следва ....... кабеляк!

Къде ги има по 30 лева??? :P Имам 2 ама искам още 2 дай адрес и ще почерпя после :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моята дадох по 50 лв. на врата: Механизъм с моторче и дръжка за врата с копче. И не съжалявам! Всичко си е оригинално и няма забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ел.схемата не е кой знае колко сложна . Аз съм сигурен че ако имате бегла представа за електротехника щте можете и сами да се справите ако пък не - щто не се обърнете към ваското1 има добри отзиви от него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...