Jump to content

Фарове за А4 В5


Plamen Kolev

Recommended Posts

НИКО, щом е с h4, значи са били едносекционни, без халогени вътре и тн. :juggle:

Ех,колеги все на някой му е минало през рацете.

Как точно да си вържа оригиналното феислифтово фарче Валео за да светят и късите и дългите заедно :juggle:

Ето ти отговор на въпроса - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=77407&hl= :rotcol:

П.С. Ако не знаеш, какво правиш - мини на някой електрикаджия, не е голяма философия, ще ти го направи :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Между другото в една варненска морга има феислифтки валео в перфектно състояние( мисля са и с машинките), но са от англичанка ако има значение, човека ги дава на 255 лв., смятам ще са изгодна покупка, та ако някой търси такива да се обади, имам ходене там до два-три дена и ще направя услуга.Без ксенон са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май има значение лява/дясна дирекция, понеже аз като си търсих фарове попадах на разни за дясна дирекция и казваха, че не трябва да се монтират на кола с лява дирекция, беше обяснено защо, имаше и картинки, ама не помня. :)

""The dipped (low beam) has to point in the direction of the kerb - if you drive on the wrong side of the road your dipped beam will be pointing at the cars coming towards you - not ideal, for you or them.""

Редактирано от Smokas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май има значение лява/дясна дирекция....

Няма значение ако са оригинални имат лостче вътре което променя ъгъла на светлинния поток,т.е. стават!

Моите понеже са афтърмаркет и нямат такова лосче но са били произведени за Англия. Аз си ги разглобявах и обърнах пластината на лупата , така че,да е по европеиския стандарт .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами оригиналните Валео бяха, айде някой мераклия да се обади, че ми е жал така да стоят неизползвани и сиротни фарките :) , утре ще ходя да си свалям едни лайстни, да ги взема за сериозен колега, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кът са наистина, аз едва си намерих, но ако тези имат и машинки няма ли да се престраши някой, се пак оригиналните фейслифтки в такова състояние на тази цена ще са по-добри от някой TYC например, поне така мисля........, съвестно ми е да ги оставям там :steinigung: , а няма къде да сложа втори чифт :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Понеже и аз минах по същия път със смяната на фаровете искам да споделя нещо което никои не е описал а то е за машинките за регулирани понеже моите фарове дойдоха без такива машинки и доста търсих номера на оригиналната машинка за фейсливтовия фар и никъде не откривах информация след доста обикаляне из моргите намерих въпросната машинка при мен на феислифтов фар стана машинка от Голф 4 със номер 1J0941295B (от фар Валео понеже имат и фарове Хела там може да е друга) това е номера на голфова машинка предполагам ако се свали от друга кола ауди примерно номера може да е друг или само последната буква.

А ако се вярва на ТОВА то тази машинка се поставя във доста фарове от групата.

Дано съм бил полезен.

Поздрави

Редактирано от tmprary
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...