Jump to content

Мога ли да инсталирам Word с Copy/Paste?


Recommended Posts

Колеги, на компютъра имам инсталиран Офис Пакета на Майкрософт. На другия -не. Въпросът ми е имам ли папка на първия, чрез която мога да инсталирам пакета на втория комп, и ако има такава под какво име да я търся? Ако нямам, трябва да сваля въпросния пакет от някой торент и да го инсталирам, нали?

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал офис пакет да работи по Samba. Даже имах конфига някъде запазен на самбата. Единственото което се прави на win pc са регистрите. Казваш му, че имаш сложен офис, а той самия тръгваше от линк на web страницата на самба сървъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на първото ПС, офис пакета е инсталиран от директория , а не от диск / диска е копиран предварително на харда / може да намериш тази инсталационна директория, да я прехвърлиш на второто ПС и да инсталираш. В Add/Remove Programs, като дадеш Change на офис пакета, и ако до сега не си инсталирал да кажем Аксес, отмяташ му чавката и ако се инсталира имаш такава инсталационна директория, ако ли не - ще те пита за диск. Нищо не ти пречи да пробваш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той пита дали ше стане с copy/paste. Е нема да стане. Не го виждам да пипа по регистрите. :steinigung:

Пък ако трябва да се тегли нещо, що да не е истински офис пакет, ами такъв на флашка?

Чакай и аз да намигна, че модно напоследък:

:hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

при инсталирането на офис от диск в повечето случаи се разархивира на харда в c:/msocache...

от нея може да се инсталира без диск. т.е. ако преместиш тази папка на новия комп и намериш вътре в нея съотетното сетъп екзе си в джаза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе толкова ли е сложно да се инсталира офис пакет. Дърпаш си от некой торент или дори от датата и си го инсталираш. Аз лично мисля че с копи и пейст няма да стане защото пакета си създава регистри слага си някакви си файлове в вин32 и още къде ли не. Ако искаш вторият ти комп да прилича на първия без да се занимаваш с излишни инсталации си създаваш един имейдж на Ц-то на първият ти комп и после го инсталираш на вторият и така имаш два еднакви вина. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на компютъра имам инсталиран Офис Пакета на Майкрософт. На другия -не. Въпросът ми е имам ли папка на първия, чрез която мога да инсталирам пакета на втория комп, и ако има такава под какво име да я търся? Ако нямам, трябва да сваля въпросния пакет от някой торент и да го инсталирам, нали?

10х

Офис 97 дето е бая стар става с копиране на папката от program files даже може да си го стартираш от шерната директория, по-новите си трябва инсталация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при инсталирането на офис от диск в повечето случаи се разархивира на харда в c:/msocache...

от нея може да се инсталира без диск. т.е. ако преместиш тази папка на новия комп и намериш вътре в нея съотетното сетъп екзе си в джаза.

probvAh, ma ne stanA :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...