Jump to content

Ръжда по тавана


tonko

Recommended Posts

колеги от една година съм собственик на А3 -ка 99г. от както я взех има няколко шупли по тавана но към настоящия момент не са мръднали.Някой има ли същия проблем и как го е решил.

Редактирано от tonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги от една година съм собственик на А3 -ка 99г. от както я взех има няколко шупли по тавана но към настоящия момент не са мръднали.Някой има ли същия проблем и как го е решил.

Няма А3 преди 2000г. която да няма или да не е имала ръжда на това място. И аз имах и оправията е при бояджията. Иначе аз си купих А3-ката преди 4г. и си имаше ръждичка , но я оправих миналата година. Като я купих ръждата си беше толкова, колкото и преди боядисването на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го забелязал това на доста А3ки, които съм гледал, обикновенно избива от шофьорската страна на задната част на тавана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам отпред на тавана точно над предното стъкло около 10-тина. Но при мен май са от камъчета. За година и половина не са мръднали и тъкмо миналата седмица ги гледах и се чудех какво да ги правя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дето съм виждал страшно много изгнили 4-ки голфове дори по веждите и задната врата, а това с ауди не може да се случи все пак е подцинковано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с риск да те разочаровам, дори и аудитата гният ... ся тва че е по-рядко от на другите коли е вярно, но времето и при тях си казва думата.

вярвам че повечето хора ще споделят мнението ми, особено за австрийки и частично немски коли ... :rolleyes:

иначе да , или коректорче и пастичка после ... или цялостно боядисване (което лично аз не одобрявам, освен ако няма супер яки дируги и забележки) .

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Колеги и аз имам ръждичка на тавана точици и на двете врати и отзад по веждите по-малко.Ще я пребоядисвам лятото,но ще избие ли пак тая ръжда ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...