Jump to content

Продава Audi A4, 1.9 TDI


Recommended Posts

1996г, 90 к.с., с всички екстри за модела освем кожен салон. Напълно обслужена. Колата е без забележки-външно и вътрешно. Също така и по ходожата част. Мотора е в отлично състояние и дава разход извънградско- 4 л/100 км

Цена- 6000 лв, коментари на цената- на място. Може и бартер за Audi A4 след 2002 г, с доплащане от моя страна

post-42542-1274466015.jpg

post-42542-1274466027.jpg

post-42542-1274466040.jpg

post-42542-1274466157.jpg

post-42542-1274466198.jpg

post-42542-1274466209.jpg

post-42542-1274466230.jpg

post-42542-1274466242.jpg

post-42542-1274466252.jpg

post-42542-1274466262.jpg

Редактирано от sweet_cveti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно,че е пребоядисвана-това от самолет личи.Колко ли е страдала милата,щом се е стигнало до тази процедура... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с теб колега.За мен пребоядисването е белег на мърляво стопанисване на даден автомобил.Щом се е стигнало до това,значи,че този автомобил е най-малкото изгнил,надраскан и т.н.А може и да е блъскан,с 20 кг кит по него...отново идваме до характера на шофьора.Извинявам се за оспамването на темата,но мен лично този автомобил,не може да ме впечатли.Което не пречи разбира се,да пожелая успех с продажбата му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, как стигнахте до идеята че е пребоядисана цялата. Много разбирачи се навъдиха. Колата е на приятеля ми,който я лъска по цял ден, а тропне ли нещо по нея веднага е в сервиз за смяна. Няма грам ръжда, но нали всички сте я виждали явно знаете. Това е кола на 14 години и ако намерите по-запазена ще се радвам да ми пратите снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно човек да е разбирач,за да види очевадното...и за да не съм голословен,ето ви един автомобил,който с убеденост е непребоядисван(с оригиналната боя)...и между другото е на...18 години...

Редактирано от monteverdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, би ли дала малко повече инфо за колата, ако не се сещаш какво ползвай тази тема за образец:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopi...p;#entry1167410

да се счита за ъп !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с теб колега.За мен пребоядисването е белег на мърляво стопанисване на даден автомобил.Щом се е стигнало до това,значи,че този автомобил е най-малкото изгнил,надраскан и т.н.А може и да е блъскан,с 20 кг кит по него...отново идваме до характера на шофьора.Извинявам се за оспамването на темата,но мен лично този автомобил,не може да ме впечатли.Което не пречи разбира се,да пожелая успех с продажбата му.

Аз пък смятам, че пишеш глупости (както и, че и двамата спамим в тази тема :) )

Досега съм пребоядисвал всичките си коли (предишната частично, не успях да я боядисам цялата- размазаха ми я преди това), защото са ме дразнели драскотини. а ти гарантирам, че доста се грижа за МПС- тата си :willnicht:

Лесно ще се разбере дали е боядисвана колата (освен ако не е шкурена до метал и ако не са махани всички стъкла) като се види на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, как стигнахте до идеята че е пребоядисана цялата. Много разбирачи се навъдиха. Колата е на приятеля ми,който я лъска по цял ден, а тропне ли нещо по нея веднага е в сервиз за смяна. Няма грам ръжда, но нали всички сте я виждали явно знаете. Това е кола на 14 години и ако намерите по-запазена ще се радвам да ми пратите снимки.

1. С 25 поста, надали имате представа кой колко разбира във форума.

2. Като я "лъска" по цял ден, нека погледнем джантите- защо не с в същото състояние както купето, освен ако не е пребоядисвана?

Соред мен колата е подотвена по този начин единствено с цел продажба!

И още нещо което забелязвам- пишете "Всички екстри за модела"- само аз ли виждам ръчките за прозорците на задните врати?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен се заяждате излишно. продава се кола - ако някой има интерес и парите отива и я гледа. харесва му - взема я. не му ли харесва - пише тук какво не й е наред. ако за нещо е спестено в обявата - пак, който я е гледал ще го каже и на нас. единственото, което търпи критика в тази обява е набързо нахвръляната информация и недоброто й представяне. няма кола, която да не й е пребоядисано нещо, но тая едва ли е пръскана цялата. по-скоро е пастирана преди снимките или нещо подобно...

Затова, при положение, че никой не я е виждал или разглеждал е излишно да плуете продажбата...

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...