Jump to content

Recommended Posts

Моята каляска вече е разглобена и подредена на части, на някой нещо ако муи трябва да се обажда на 0878526114 или да пише ЛС колата съм е разделил на Двигател(NE с карбуратор КЕИХИН-2)-цял но ако има интерес към някоя част ще свалям.Скоростна кутия AKM (WWO) Съединтел LUK на малко километри двете полуоски оборудвани с вътрешно ,външно каре и главина (на дясната каретата са нови) двата макферсона с пружините и амортисьорите,задните пружини с два здрави амортисьора BOGE, 4 оборудвани врати с корите,ел стъклата и огледалата,задна броня,заден мост,заден капак,десен калник,два халогена,араматурно табло с работещи уреди,радиаторче за парното(ново),голям радиатор с вентилатора и датчика,АГУ с изпарител LOVATTO и българска бутилка и още куп дребни части,които няма смисъл да изброявам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двата предни диска заедно с накладките са нови (миналото лято са сменяни) тези дни ще направя малко снимки и ще ги кача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега сигурен ли си ,че карбуратора е Keihin 2?Аз доколкото знам NE са с Keihin 1 a SF,RU са с 2?Би ли проверил пак ,защото ако е 1 имам интерес към карба.Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...