Jump to content

купувам катастофирали автомобили


Recommended Posts

еее стига ходовата част и двигателя са незасегнати и пали на четвърт предни амортисиори 300лв и свещи110лв са нова на 2 седмици преди удара поне 1300лв ако си от софия може да го видиш на место за да прецеш какво е сменено и какво е състоянието на колата има си 4бр ляти 15ки с 4 гуми лятни и 4 железни 15ки с 4 зимни обслужена е преди 2000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Колега има една Б4-ка за продан, 1.9ТД, седан, бяла, няма предна броня и десен фар иначе всички други части по нея са супер, внос е от Германия и не е регистрирана в Бг ........ От Велико Търново съм, търся и към 1000лв. ама ако имаш интерес ще се разберем ! Пиши на ЛС, или ето един тел. 0887 335 883 Ето някоя снимка да разгледаш за кво говорим ........

Колега има една Б4-ка за продан, 1.9ТД, седан, бяла, няма предна броня и десен фар иначе всички други части по нея са супер, внос е от Германия и не е регистрирана в Бг ........ От Велико Търново съм, търся и към 1000лв. ама ако имаш интерес ще се разберем ! Пиши на ЛС, или ето един тел. 0887 335 883 Ето някоя снимка да разгледаш за кво говорим ........

Ааааа имам и други коли като за теб колега .....

post-69605-0-74129700-1341259585_thumb.j

post-69605-0-96467500-1341259591_thumb.j

post-69605-0-08370700-1341259603_thumb.j

post-69605-0-00382200-1341259616_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има една Б4-ка за продан, 1.9ТД, седан, бяла, няма предна броня и десен фар иначе всички други части по нея са супер, внос е от Германия и не е регистрирана в Бг ........ От Велико Търново съм, търся и към 1000лв. ама ако имаш интерес ще се разберем ! Пиши на ЛС, или ето един тел. 0887 335 883 Ето някоя снимка да разгледаш за кво говорим ........

Ааааа имам и други коли като за теб колега .....

климатик има ли?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Интересува ли те Пасат комби 96 г. 1.9 TDI 110к.с. с климатроник, лети джанти, удар в двете десни врати, спрян от движение движи се на самоход, с борд компютър показващ разход и температура на маслото.Застрахователите ме накараха да го бракувам и дори да го отремонтирам нямам документи за него.Ако се интересуваш кайи да ти пратя снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ли те Пасат комби 96 г. 1.9 TDI 110к.с. с климатроник, лети джанти, удар в двете десни врати, спрян от движение движи се на самоход, с борд компютър показващ разход и температура на маслото.Застрахователите ме накараха да го бракувам и дори да го отремонтирам нямам документи за него.Ако се интересуваш кайи да ти пратя снимки

ако не е късно давай снимки
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ако се интересуваш, продавам блъснато Ауди 80 б3, обслужвано в сервиз до преди 2 месеца, двигател 150 000 км. цялата му ходова част е нова, сменена е преди 2 месеца, затова не ми се дава на вторични. Ако дадеш хубава цена, може да направим сделка. частите си заслужават

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ако се интересуваш, продавам блъснато Ауди 80 б3, обслужвано в сервиз до преди 2 месеца, двигател 150 000 км. цялата му ходова част е нова, сменена е преди 2 месеца, затова не ми се дава на вторични. Ако дадеш хубава цена, може да направим сделка. частите си заслужават

нямам интерес,най вече заради транспорта,по доибре някой из раьона да я вземе
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Каква цена даваш за ауди 100 2.5тди с кожа климатроник 6 скорости и ел.пакет 92 година комби черно в добро състояние всичко работещо редовни документи?

Редактирано от venkobreiko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква цена даваш за ауди 100 2.5тди с кожа климатроник 6 скорости и ел.пакет 92 година комби черно в добро състояние всичко работещо редовни документи?

Колега тоя автомобил е за каране не за убиване.Щом толкова много искаш да се разделиш с него продай го на някой мераклия да му се радва и да си го кара.Ако искаш качи снимки та някой да си го хареса.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aуди А4 АДР седан 96-та пълен ел пакет огледала с прибиране и подгрев, климатроник абс, и т.н. Челен удър

http://alfa.kachi-snimka.info/images/rgh1357925420v.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images/klz1357925441t.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images/rgh1357925480i.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images/bwy1357925582q.jpg

търся му м/у 600-800 лева,

преди катастрофата двг обслужено ПЕРФЕКТНО 207к КМ като аз го карам от 15к и го взех от човек от форума, не гори грам масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здрасти! Ауди А4, '95 1.8 125 к.с. Пълен ел пакет, работещ климатроник, леки вътрешни и външни забележки. Ляти джанти 15", оригиналните. Регистрирано и до последно в движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...