Jump to content

Умръзна ми хидравликата А4В5


enviro

Recommended Posts

Колеги аман от тази хидравлика вече каккто някой от вас вече знаят бях си рециклирал помпата но не беше станала както преди но от време на време гуми масалце незнайно от къде.Снощи се пребирах и имаше едно тясно местенце пред блока където да е вкарам но се нуждаеше от доста маневри и имаше пълен ляв пълен десен 3-4 пъти поне и хидравликата истина изведнъж предполагам от многото въртене защото друг път като съм правил нещо подобно и пак беше се получило така.Скоро сменях маслото на колата но реших сам да го направя като погледнах на горе към помпата да видя данеби да тече от някъде и на самата помпа от долната страна беше олята предполагам че от някаде тече но немога да разбера точно от къде рейката е суха няма нищо по нея доста време е бях следил защо губи по малко хидр течност но уви нямаше нищо а сега като е бях погледнал от долу и видях че има масълце от долната страна на помпата предложения от какво може да е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аман .............

Здрасти когато въртиш пълен ляв и пълен десен в крайните положения се товари както рейката так и хидравличната система тогава се усеща и по двигателя че се затормозва понеже се натоварва хидравличната помпа не е добре и за рейката да я товариш много в крайните положения но когато се налага няма как най добре е да караш колата в сервиз за да можете да я огледате от всякъде докато не го оправиш проверявай често нивото на хидравличната течност и доливай за да не развалиш окончателно помпата ако е нещо по хидравликата знам че в ТУ са доста добри и ще ти свърщат работа със сигурност.

НЕ ЦИТИРАЙ ЦЕЛИЯ ПОСТ!!!!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека който се заниамва с хидравлики уж бил много добър ензнам си какво имам 2 год гаранция когато бях отишъл скоро да погледне видя суо било няма от какво друго да е освен от рейката ми каза а тя е суха но нали казвам видях че самата помпа е омаслена отдолу ... ще я мислим какво да еправим ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека който ..............

Тя е омаслена, но огледа ли дали не се стича към нея от маркуча за високото налягане примерно?

МОЛЯ НЕ ЦИТИРАЙ ЦЕЛИЯ ПОСТ !!!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............................. знам че в ТУ са доста добри и ще ти свърщат работа със сигурност.

Аз изобщо не съм доволен от тях, след дълго ослушване къде да ходя преди време се спрях на тях,ходих 3 пъти ,сменят семерингите само и от други помпи стари сменят лоптки ,ако се налага и малко шлайф.После слагат на стенд самоделка ,пускат ел .мотор и на около 1300 оборота ти показват 100 атмосвери ,казват че е като нова и си плащаш като поп.

Слагаш на колата тогава 2.6 на б4 и започват мъките ,на место на празен ход бучи и насича .Като дадеш газ се оправя.Носих я още 2 пъти и лично присъствах на интервенцията, имструментите са им трагедия.Много се разочаровах а бях чел основно позитиви за тях .В крайна сметка сам си я оправих.

Пробвай с 2 ръка ,гледай да няма луфт на оста и да не е мазна.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Аз изобщо не съм доволен от тях, след дълго ослушване къде да ходя преди време се спрях на тях,ходих 3 пъти ,сменят семерингите само и от други помпи стари сменят лоптки ,ако се налага и малко шлайф.После слагат на стенд самоделка ,пускат ел .мотор и на около 1300 оборота ти показват 100 атмосвери ,казват че е като нова и си плащаш като поп.

Слагаш на колата тогава 2.6 на б4 и започват мъките ,на место на празен ход бучи и насича .Като дадеш газ се оправя.Носих я още 2 пъти и лично присъствах на интервенцията, имструментите са им трагедия.Много се разочаровах а бях чел основно позитиви за тях .В крайна сметка сам си я оправих.

...

Точно този цитат се припокрива напълно и с моето мнение! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...