Jump to content

Б4 АБК


Gnaks

Recommended Posts

Колеги,оште не съм я оправил тази прословута Б4-ка.Сега освен другите проблеми почна да ми изчезба антифриза и не е от маркучи и радиаторчето на парното.Някои път и то като е студена пуши бяло,дали вкарва антифриз в някои цилиндър?Маслото си е перфектно не му се качва нивото и не е разредено.Когато пуши бяло прекъсва и не иска да се исфорцира добре,но като си позагрее и работи добре се оправя и върви много няма проблеми издувам я колко може върви все едно не е имало никакъв проблем.Ебахму мамата от кво може да е вече зе да ми писва от тая кола!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,оште не съм я оправил тази прословута Б4-ка.Сега освен другите проблеми почна да ми изчезба антифриза и не е от маркучи и радиаторчето на парното.Някои път и то като е студена пуши бяло,дали вкарва антифриз в някои цилиндър?Маслото си е перфектно не му се качва нивото и не е разредено.Когато пуши бяло прекъсва и не иска да се исфорцира добре,но като си позагрее и работи добре се оправя и върви много няма проблеми издувам я колко може върви все едно не е имало никакъв проблем.Ебахму мамата от кво може да е вече зе да ми писва от тая кола!!!

Колега и аз го гледах този филм преди 2 месеца

Гарнитура-до няколко дена ще ти омеша маслото с водата

И аз карам АБК и постоянно ме вкарва във филми

Редактирано от Kimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади свещите преди да си я палил и виж дали някоя е влажна.Аз така хванах моята гарнитура.

Прав е колегата , сутрин когато е студена и не е работила отви свещите и виж коя/кои са влажни/мокри.

Обикновено когато изгаря вода/антифриз се образува бял зърнест нагар по свеща .Така можеш да констатираш в кой цилиндър е проблема...

Друг вариант е като я запалиш и прекъсва , вадиш еди по един кабелите на свещите и на този цилиндър които няма промяна в рабоата след като си извадил кабела той пие вода :) (само гледай да те жъгне тока) :respekt:

- гарнитура глава 30-40 лв

- гарнитура капак клапани 15 лв

- гарнитура всмукателен клектор 8 лв

- гарнитура изпускателен клектор 4бр х 2 лв = 8 лв

- гумички клапани 8 х 1.20 лв = 9.60 лв

- шлайф глава 20-30 лв

Тотал :100-120 лв

Успех

Редактирано от HCOHCO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...