Jump to content

Recommended Posts

това оранжевото.................
колата е мапвана от БРЕЗЕЛ.

Благодаря на ifidik , че този път поне не е написал (или казали от "фен клуба" на Golf-a) , че Seat-a пада от "оранжевото", но е излъгал за това как Голфа , видите ли почти сток с най-стария мотор, мапнат от Брезел върви на едно със Сеата ми- истината е, че Голфа винаги е финиширал ВТОРИ и никога наравно !!!

Забелязвам също как ifidik изкарва другите коли "варели" , а спестява да каже как "оранжевото" кара без задни седалки(тежащи 25+ кг) и кой знае още к'во... Гледам много се гордее от спечелената купа/ 1-во място от ФВ събора срещу 14+ сек коли , където "оранжевото" е карало дори без предна седалка ! От цялата тази история за купата единствено евала на Киро - отишъл е, състезавал се е и е победил , а ти както винаги гледаш отстрани и плетеш интриги .

Моя Сеат наистина се раздели с климатика си, който тежи неповече от 5 кг с радиатора(мноу сериозно олекотяване), но карам със сичкия интериор + музика , който има промяна на предните седалки - регулируемо ОМР х 13 кг всяко (за справка едната оригинална седалка на Купрата тежи около 25 кг) .

И да , Купрата наистина върви благодарение на Тони и Миро (TST Racing) на , които съм признателен !

Другото е, че си излъгал (явно ти е навик) за турбото с , което съм карал "до вчера" - никога не е било 2260 , а сега е от хеликощер Апах... там от онея секретните :rolleyes:

Още нещо, което буди смях е това как се обърка да се правиш на интересен ( " и mityo кой си ти да даваш оценка на хората.излез да видим ти каква кола си направил и какво си постигнал. " ) на човек , който не познаваш - mityo доди ли с поне 5 пъти по-скъпа и по-бърза кола от твоята и за капак на всичко дори победи Голфа (оранжевото) .

" на сеата му е махнат даже климатика за олекотяване.двете коли нямат нищо общо и вървят на едно,ако трябва да се мерят ,само кажете кога.(това е друга тема) " - ами ето

(случката е от Понеделник 12.07.2010) , премерихме ги веднага след като ми показаха темата ... за пореден път лъжи

МОЛЯ НЕ ЦИТИРАЙ ЦЕЛИЯ ПОСТ НА КОЙТО ОТГОВАРЯШ!!!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...