Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

едни приятели ми разказаха как като били в Германия гледали драгове и се запознали с някакви немски тунери, които направили Франкенщайн от:

1. Купе на VW Polo 1

2. Quattro система , скороста кутия и всичко що се върти - диференциали и т.н. от Audi ТТS или TTRS

3. Двигател 1.9TDI на VAG напомпан до над 1000 коня.

Разказват този сбирщайн правил 400 метра за 9 секунди и от 0 до 100 за 2 секунди.

Някой има ли информация за това чудо? Клипчета, снимки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги не, че нещо ама на ФВ събора най-бързата кола беше голф 4 1.9тди правеше 13 и малко.... не знам докъде стигна нафтата, ама това нещо се чуваше как си работи на място като нормална 4 цининдрова ВАГ печка..... и късаше бензинки с турбота...... и то сериозни бензинки......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно скромно поло със само 400 к.с. и прави 10,37. Не ми се мисли, ако наистина съществува такова 1000 коня, за какво ще става въпрос.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее, че кой е разрешил на тези печки да се движат? Тва ебава майката на един милион TDI-та с DPF филтър и два-три катализатора :eusa_whistle: Какъв е смисъла да се хвърлят милиони в разработки на филтри и пречистващи системи, като накрая се появява някакъв идиот дето е взел дизелов локомотив и го е сложил на колела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е 1000кс. а 1001кс. щото на мен тез тунери същите ми казаха че искали да се пробват с вейрон-на /ама тоз тука :eusa_dance::blink:

кажи им на тез твойте аверчета да си плеснат по един шамар и да не лъжат кат дрЪти Сийгани ,или да научат Немски или поне малко Английски език,щото според мен изкат да ти покажат колко са модерни като са ходили до Германия за да си докарат поредният скрап а продавачът /разбира се Арабин им е разказвал колко коня може да стане дизеловото Поло-то или Лупо което им продава....

п.с. на Унгареца :eusa_whistle: не Немец /Buli Joe /Полото е със задно разположен мотор 1.9 помпа дюза,ск.кутия от Ауди ,+ Нитро система и колата е 300+кс. мисля че имаше табелка с модовете /поне когато ние я прочетохме в Унгария беше нещо от сорта на 360кс..

а 4х4 е Лупо което беше /пак по-спомен от написано на табелката на колата /420кс. със нитро и 10.2 сек. на 400м.

ей на намерих му и дино

Редактирано от set16v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни глупости,как може да има такива коли-дизелово драгаджийки...?! Трябва да дойдат от някоя гриин организация и да им вземат ключовете. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полото е 400 коня и около 700 нютона въртящ момент... ма то треа се чете,как е казал Гената

Хаха<_< И кво? 400 коня печица върви почти наравно с НЕБЕЗИЗВЕСТНОТО F1 Pisti 980 коне :flipoff:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха:) И кво? 400 коня печица върви почти наравно с НЕБЕЗИЗВЕСТНОТО F1 Pisti 980 коне :)

Почти наравно - има няма 1 - 2 автовоза :)

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A показателят кс/кг?

Кога най-сетне ще ви се набие в главите?

Ми да видим.

На 90тката се падат приблизително умопомрачителносто съотношение 1.3кг на 1 конска сила

А на полото се падат около цели 2кг на к.с.

И са кво?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1. Как го изчисли?
    2. Ти, лично, как си обясняваш, че в DRAG състезанията има толкова малко дизелови двигатели?
    Остави го Льо Ман TDI-то... :musik:

Само да вметна, не целя заяждане с въпросите си. Не ги задавам с насмешка.

Просто питам за дискусия... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля Ви да преживеете безспорния факт че дизела има ДВА пъти по-висок коефициент на полезно действие!

Ама звучи гадно, замърсява повече, дизеловия двигател е по-тежък от бензиновия, атмосферния дизелов двигател е пълен таш@к, а на бензина като му сложиш турбо бие дизела по всички показатели освен разход (но за тая работа има метан и пропан)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз без да се заяждам искам да питам:

Цорци и твоята кола ли пуши така, нали ти беше 1.9 тди олроуда ?>

Мноо ясно! НаУи е с чипс! <_<

Всека уважаваща се печка треа да пропушва гордо при кикдаун! :unsure:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,9тди 110к. 13,8 на 400м

това е в движение ,да се види колко пуши

Иво,колко коня му наблъскахте? :hilezh:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...