Jump to content

Емблема / Знак на Ауди


Ivan70

Recommended Posts

Здравейте ,колеги. От катко съм си взел аудито ( а то има вече 7-8 години) няма емблема на ауди отзад. Знаете ли от къде мога да си взема такава , а ако има от Стара Загора човек ще е още по-добре. Става въпрос за това :

77ea35b310e94df0.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бърз и прост отговор.Морги в тоя вашия град няма ли,че се чудиш от къде 5 лв е тая емблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега като излезнеш от Железник по пътя за Богомилово някъде около Студентски град има от ляво на пътя се намира, трябва да го намериш. И да те помоля ако минеш там да питаш за предни мигачи за б4 запазени оригинални как е цената.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако очакваш някой колега да дойде до вас да ти я донесе НЯМА да стане,престанете с тези глупави теми(въпроси) :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,колеги. От катко съм си взел аудито ( а то има вече 7-8 години) няма емблема на ауди отзад. Знаете ли от къде мога да си взема такава , а ако има от Стара Загора човек ще е още по-добре. Става въпрос за това :

77ea35b310e94df0.JPG

:birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ми писа на ЛС за емблема ,не виждам защо по този начин коментирате . Нали за това е форума да си помагаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Какви са размерите на емблемата на задния капак /дължина и височина/. Искам да си сложа такава, понеже колата ми никога не е имала, но гледам, че ги продават в различни размери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...