Jump to content

Евентуален проект за вграждане в - Ауди -


Recommended Posts

е то хубуу ама то това е 1-ДИН не е 2-ДИН колега и въпросните Нави-та няма как да влязат там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колко ще струва това изпълнение приблизително.

Привет колеги ...

Пускам тази тема за да обменим опит и да се допитам до по знаещите какво ще е нужно за да се вгради и да се подкара въпросната Навигация във въпросния модел на Ауди.

От лична гледна точка мен ме интересува дали е възможно следното:

1.Тази навигация да захранва 4-те колони и 2 те пищялки в Ауди А4 (В5) Фейслифт? (без усилвател в багажника)

2.Дали възпроизвежда СД/МР3 Аудио дискове или от двата слота за Карти да възпроизвежда Музика МР3 Формат?

Сега нека да обсъдим какво е нужно за да се вгради и подкара евентуално въпросната Навигация RNS-E

1.Средна конзола с 2-DIN за А4 (В5) Фейслифт.

2.Въпросната Навигация.

3.Прехвърляне всички компоненти (Управление на Климатроник-Копчета-Поставка за Чаша-Пепелник) на 2-DIN и монтирането му на средната конзола.

4.Евентуално Букси за свръзка НАВИ-то с колоните (ако захранва въпросните говорители без усилвател в багажника) ще е супер.

5.Евентуално допълнителни компоненти по избор за НАВИ-то + Съответното Окабеляване предполагам.

6.Вие сте на ход ... идей,предложения,суми за процедурата,резултат и коментари.

Прилагам и снимков материал на въпросните нещица и крайния ефект който трябва да се получи.

78130672.jpg

81217713.jpg

37124512.jpg

31557884.jpg

44173929.jpg

73068981.jpg

22765001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ти кажа не е никак евтино ... разправията ще е голяма докато се вземат всички нещица и просто с точност неможе да се говори ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото объркахте навигациите. Смешахте RNS-D с RNS-E.

RNS-E е много по-голяма разправия, но пък ако се прави такъв проект (оригинално нави) това е варианта, другата е просто цветно радио и е напълно безмислено.

Тук обаче 1000лв. трудно ще те оправят, защото тя навигацията за толкова я продават, ако имаш късмет.

Казваш, че колата ти е фейслифт, значи си на CAN-BUS, което малко улеснява нещата.

Ето ТУК можеш да видиш с какво ще се занимаеш, ако искаш да вградиш RSN-E, като при теб филма ще е една идея по-голям.

Редактирано от bobby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В крайна сметка окабеляването ще е основен проблем така ли?

При положение,че нямам вграден усилвател и Симфони или Босе а само СД с евро-букса филма ще е страшен да вградя това РНС-Е от (В6-В7)

За тази Кан-Бъс не се ли предлагат преходници щрак-щрак и готово?

Тази самата НАВИ не може ли да захранва 4-говорителя без усилвател (вградения дето е)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да прочета цялата тема, че ми се спи зверски, но вижте на какво попаднах:

http://www.car-vision.co.uk/audi-navi-dvd/...ia-station.html

Поне навигация ще има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опит за направа нa някаква евтина имитация е това на РНС-Е ...

Не мисля,че и с този черен дизайн ще се връзва много добре в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Значи след всичко което прочетох разбрах че номера с навигацията е доста сложен.Имам обаче два въпроса.

Ако навигацията е Нави + същото ли е положението?

И втория въпрос,който ме интересува повече е следния.Аз съм със концерт,много ми харесва обаче симфони.То както гледам е със размерите на нави +,само дето го няма дисплея.Та питането ми е следното:за да се сложи симфони пак ли трябва да се подменя цялата средна конзола(или барче ,каквото е нужно),и дали симфони може да се закачи към тези колони на концерта и ще управлява ли ченджъра или и там ще трябва да се преправя?

Ще закача снимки в случай че неволно съм объркал имената на системите

Това е моята

021045267.jpg

Това искам да сложа

021146540.jpg

А това е навито за което питах

021146538.jpg

UP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Значи след всичко което прочетох разбрах че номера с навигацията е доста сложен.Имам обаче два въпроса.

Ако навигацията е Нави + същото ли е положението?

И втория въпрос,който ме интересува повече е следния.Аз съм със концерт,много ми харесва обаче симфони.То както гледам е със размерите на нави +,само дето го няма дисплея.Та питането ми е следното:за да се сложи симфони пак ли трябва да се подменя цялата средна конзола(или барче ,каквото е нужно),и дали симфони може да се закачи към тези колони на концерта и ще управлява ли ченджъра или и там ще трябва да се преправя?

Ще закача снимки в случай че неволно съм объркал имената на системите

Това е моята

021045267.jpg

Това искам да сложа

021146540.jpg

А това е навито за което питах

021146538.jpg

UP

За твоята ще трябва всичко да преправяш 2-дин + ново управление на климатроника + пластмасите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:eusa_naughty: днес не ми върви !

само правописни грешки намирам :flehan:

"The All NEW RNS look-a-like Media Station fits perfectly to your exсisting dash and replaces your old unit perfectly. This model has been designed with perfection in mind. It offer a wide range of key functions, GPS, Touch screen are just some to mention. This Advanced Audio system has been rigorously tested out in the field and has proven to be extremely reliable."

това е от страницата на колегат HellFire дадена по-горе ( http://www.car-vision.co.uk/audi-navi-dvd/...ia-station.html ) и е сгрешена думата Existing :unsure:

сори за спама, но ако трябва да се изкажа по темата - то най-доброто което видях е от първия пост на MAPTO7007 (снимки 4, 5 и 6)

страхотна визия :flehan:

колкото до предпочитанията в марките, ПайнЪра наистина се слива по-добре от другите в същия клас (аз имам DEH-4000 UВ) и е направо трепач с червената подсветка ...особено нощно време

:flehan:

Редактирано от CID
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Скромното ми мнение - няма по красиво от оригиналното а като гледам какви миши дупки има от слагането допълнително.... аз предпочитам да нямам навигация в колата!!! такава в телефона ми е достатъчна и Мп3 в жабката!!!! :flehan: моето мнение е такова.... а такива Тъчскриини и подобни монитори....... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...