Jump to content

Неизвестен символ на БОРД компютара


Sepia

Recommended Posts

Здравеите момчета..Имам малко проблемче смисел нз дали е проблем ,но аз винаги се настройвам за най лошото и те това е :hilezh:.Светна ми некав неисвестен символ на бодр компютара на колата и нз какво значи (аз карам ауди а4 б5 2.5 тди) Вапроса ми е някой знае ли какво значи ето това .... Благодаря предварително :wall:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е символ за моторното масло, мисля че е време да долееш, защото ако е за смяна пише над километрите "Service oil" :hilezh:

Редактирано от VentzY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се ама дане пълниме форума със излишни въпроси ще си позволя да ползвам темата на колегата защото са сходни

карам ауди а4 96та и,9 тди и тая сутрин ми светна една лампа на нея беше една кола със ключ пор нея лампата светна на оборотомера какво значи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е имобилайзера!чеква сходноста с ключа (неговия имобилайзер) след 2/3сек изгасва а и щом не си писал,че не си запалил значи си е ок!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха значи има вероятност дане за паля ли :Х защото като смъквах таблото кабела за емобилайзера е махнат прекъснат е като я копувах ми казаха че бил вързан директно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябвали ако е за маслото да излзиа същия символ но под него да пише MIN или MAX смисел за нивото на маслото.. защото сега пише отдолу SENSOR под лейката и нз каквое ...дали да е за нивото на маслото ма то аз преди 1500 км сам го сменял нз нз пак и сам и с ново турбо :flehan:) нз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли някаква вероятност да е нещо друго че утре ще да я почвам .....

има ли някаква вероятност да е нещо друго че утре ще да я почвам .....

масла и всички видове там течности са на мах ... но ме притесява едно дали не е некои друг датчик че те не са 1 и 2 но то ще си проличи.а впрочем ще видя и кабелите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчика, който е отдолу на картера.

Преди да го сменяш провери дали някой кабел към него не се е прекъснал.

+1  :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SENSOR щом пише значи датчика е за смяна ине отчита вярно,не е нивото на маслото защото ако беше за допливане щеше да има такава жълта лейка и надпис LOW...научете си символите,не самного :-)

не е за доливане на масло а за смяна на датчик-щом пише SENSOR,ако беше за доливане ,т.е. намаляло е коичеството щеше да има пак такава жълта лейка но надпис LOW....Научете ги тия символи,не са чак толкова много баси.

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така си и мислех тайкато този датчик мисе е багвал и преди и ми е покзавал същата тази лейка само че с надпис MIN под нея с иреч че е на минимума и е за доливане ама пак казвам багвашесе тайкато маслото си беше на МАХ а тои ми показваще че е на мин -- пак казвам Багвашесе.... и сега май май му е дошло времето и е изчаткал но нп... няма нищо вечно... :respekt: и аз за него се санмявам и той май ще да е ... и все пак благодаря за компетентните мнения :flipoff:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега реши ли проблема с датчика и той ли се оказа , че при мен се получи подобен проблем светна ми лейката с надпис мин. , а нивото на маслото е по средата . Притеснявам се от това , че постоянно си стои този символ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...