Jump to content

Ремонт на ГНП-та за 2.5 тди


Recommended Posts

Ако Ви изгори ГНП-то,мога да помогна с оправянето на проблема и колата да си заработи перфектно!Успеваемоста е около 90%

0888036662

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонта цялостен ли е или само електронния блок ?...и разбира се хубаво е да кажеш от каде си и на каква цена е ремонта ...Просто уточнение към темата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим за ремонт на електрониката. механичната част немога да оправя. в софия съм.цената е много относителна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Вечна гаранция викаш. Имам познати с Опели с ВП44 на тях можеш ли да помогнеш? Ако изреве някой да го пратя. В тази тема пишеш ли? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм писал в тази тема.Давам вечна гаранция защото просто след отремонтирането не дефектират повече.От години никой на когото съм правил електрониките не е изревал,всички си карат колите.Дори и да се случи,затова си е гаранцията :o Пращай ги,ще им свърша работа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде я виждате таз електроника не знам,за мен си е ел.механика и един корав потенциометар,които се управляват и съответно управляват ECU,но подробностите настрана.Да питам колега тоз потенциометър успяваш ли да го възстановиш щото аз повечето мъки по тез помпи там съм срещал,а като резервен елемент не се предлага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Дай все пак някъкви ориентировъчни цени :

транзистор.........?.

авансатор ...........?

Редактирано от valka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената е около 250 лв. Механиката я прави пак колега от форума с който работим заедно,за да може да се предложи пълно сервизиране. :eggface:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...