Jump to content

защо светва лампата за подгревателните свещи при каране


zori1.8

Recommended Posts

здравеите колеги.искам да ви попитам дали някои е имал такъв проблем и знае ли как може да се отстрани.значи тои е следния паля колата и тръгвам след като измини над 10 километра и лампата за подгревните свещи започва да мига,гаса колата и пак паля и след пак като покарам малко пак същия проблем.забелязъл съм че когато постоя на светофар започва да мига,реле ли е грешка някаква ли е?ако някои може да помогне ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено значи, че има грешка в компютъра, т.е. има някъде проблем по мотора.

иди при някой, който разбира от тези двигатели, за да може да разбере каква е грешката и какво трябва да се ремонтира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро при преглед с VAG-COM на един Wolksvsgen Passat B5 1,9 TDI,

който имаше същите симптоми се появи следната грешка:

01268 - Quantity Adjuster (N146)

18-10 - Upper Limit - Intermittent

След справка с "Всезнаещия", се оказа че става дума за проблем в ГНП-то.

Към момента колата не се кара и при евентуална развръзка ще пиша как се е решил проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще го закачим с един колега и ще пиша да ви кажа какво сме разбрали.мерси за момента,при мен се е случвало да мига заради изгоряла подгревателна свещ,но в момента рабботят всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще го закачим с един колега и ще пиша да ви кажа какво сме разбрали.мерси за момента,при мен се е случвало да мига заради изгоряла подгревателна свещ,но в момента рабботят всичките.

То лампата свети по всевъзможни причини, но мисля че точно при изгоряла подгревна свещ не го прави. Миналото лято известно време карах с откачени 2-3 лули от свещите. Лампата така и не се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При дизела тази лампа е аналог на лампата с двигателчето при бензина тоест проблем.При мен светна от изгоряла стоп машинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...