Jump to content

Продавам спортни пружини FK за А4 B5, 60лв комплект-4


Recommended Posts

Продавам спортни пружини FK за А4 B5. Били са на седан с предно предаване. Свалят около 30-35мм, което ще рече, че стават за нормални амортисьори. В ЕТКА-та излиза, че стават и за авант с предно, но не съм съвсем запознат.

Цена: 60лв.

Тел. 0888 811 648

019912950.jpg

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направи ми впечатление цената, защото преди известно време продадох 2 броя предни от марката ABT за 100лв.... продадох ги без да си давам много зор, пуснах обявата и след седмица вече имаха нов собственик... дано и ти ги продадеш час по скоро... успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хората нещо не им се занимава с пружини и после ремонти :flipoff: Аз се бях надъхал за пружини,но нещо се плаша честно казано.Успех с продажбата.Цената е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе голяма радост.Със ориг.спорт окачване и амортисьори в топ състояние на Ц5 03г. и децата викат , че ще повръщат малко след майка си .

Ебах ти и визията , като качи някоя пичка дето е яла 3 дни кисело мляко и като се издрайфа , ще си гледа колата само отстрани колко е готина .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя цената им е повече от перфектна даже.Просто на фона на тези дупки,едната гола визия не е достатъчна предпоставка за смяна на пружините.Ако колата се кара само на писта то това е перфектната обява за някой мераклия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей ве ще те отърва от тях сериозно,като няма кой да ги вземе що пък да не съм Аз

Нали не са рязани или пукнати(тоес читави ли са) :hilezh:

Редактирано от Sacheto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей ве ще те отърва от тях сериозно,като няма кой да ги вземе що пък да не съм Аз

Нали не са рязани или пукнати(тоес читави ли са) :hilezh:

Ти ги вземи само след като си сложиш поне 17" джанти.Ше я пракираш на Технополис и ще и се радваме само :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...