Jump to content

провиснал таван


Recommended Posts

Моят таван го тапицираха с кожа.Само дето не трябваше да е черна,но късно е чадо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съобрази го с останалият цвят на тапицерии, и кори, и материалът им. Ако оставиш и седалките от плат, направи го и него с плат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това са момчетата:

http://www.avtointerior.bg/index.php?optio...ct&Itemid=3

120 лв струва претапициране на тавана+ предните колонки. /това за моя седан, без шибедах/

преди мен качваха тавана /вече направен/ на Б4 авант и му взеха 160лв, имаше по-голяма площ и като че ли повече тапицирани колонки.

трябват им поне 2 дена - изчистване на стария дунапрен и съхнене.

от сменяни стандартни тапицерии с кожени такива ще ми сменят протритото парче на моята седалка /платнено/ -40лв /ще стане за 2-3 часа в деня на монтаж на тавана/.

сега карам без таван. но пак има някакви изолации налепени.

майсторите казаха, че Б4 било последното с лепени тавани. след това се държи само на рапидки при сенниците, дръжките и самите колонки. /това е към разликите с Б5/

п.п. а това със спора Б4-Б5 е тъпо. кошарите са аналогично стари над 10 години... материала старее. моето лично мнение е, че а4 изглежда малко по-съвреммена /специално фейслифта/...но не нещо фрапантно. доста от частите са аналогични. /май компа е най-важната промяна/.

но да спорим на 15-годишната а4 или 17-годишното б4 ли е по-качествен дунапрена е смешно.

моят колега кара б4 2.0 и нон-стоп нещо му прави...аз бях така миналата година. частите при него са по-евтини. /той също е член на форума...сам да си каже/

на мен лично ми иде да хвана един чук и да я разбия...знам че никой няма да ми повярва, но за 4 години тази кола ми глътна 30+++хиляди. какво ли не смених...а някои части вече повтарям. /не говоря за консумативи/. миналата година оправих таблото-беше се подгънало накрая- сваляне, лепене, притискане

п.п. сега се замислям, че само тази година само съм дал:

-700лв - ремъци, ролки, водна помпа

-600лв - турбо пътища

-300лв - рециклирани носачи

-280лв - ново фолио

-задни дискове и накладки, масло, антифриз, спирачна течност, чистачки

-90лв- фреон+някаква химия за запушване течовете

-не искам да смятам спуканите джанти, скъсаните гуми, застраховки, зелени карти, винетки, бензин

равносметката е: служебна кола или такси е най-добре

Това ще е първия ми коментар в този форум ,но не се сдържах да не напиша нещо...

За две години единственото нещо което съм правила по мойта кола са помпане на гуми и сипване на нафтичка...аааа и веднъж доливах масло някакво останало в багажника :D:D:D за мене една кола колкото и да я правиш толкова се разваля за това и нищо не правя,а и е по евтинко :lol:)))

Тавана на колата и на мен ми провисна ама като сметнах че 130 лв за нов са ми около цял резервоар с нафтичка се отказах...сега обмислям вариянта да го издърпам и да го закача с кабърчета - може и да стане,а другия вариянт който ми хрумна със спринцофка и лепило да го залепя....

Та така... B)

Който има пари да си прави колата,а който няма да прави като мен и запомнете една кола щом още върви значи нищо й няма :hilezh:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е първия ми коментар в този форум ,но не се сдържах да не напиша нещо...

За две години единственото нещо което съм правила по мойта кола са помпане на гуми и сипване на нафтичка...аааа и веднъж доливах масло някакво останало в багажника :flehan::D:D за мене една кола колкото и да я правиш толкова се разваля за това и нищо не правя,а и е по евтинко :o)))

Тавана на колата и на мен ми провисна ама като сметнах че 130 лв за нов са ми около цял резервоар с нафтичка се отказах...сега обмислям вариянта да го издърпам и да го закача с кабърчета - може и да стане,а другия вариянт който ми хрумна със спринцофка и лепило да го залепя....

Та така... :o

Който има пари да си прави колата,а който няма да прави като мен и запомнете една кола щом още върви значи нищо й няма :o))))

Що не пробаш даго заковеш с такер,че тиякабърчета малко циганско А? :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май по-добре да се беше сдържал.

ама аз съм момиче :D

Що не пробаш даго заковеш с такер,че тиякабърчета малко циганско А? :)

какво е такер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...