Jump to content

DVD


Recommended Posts

Значи брат ми ми донесе едно такова двд но когато пускам сд с ави не всички ми трагват или те трагват имат звук даже субтитри но няма картина черен екран данеби нещо в настроиките да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обикновено като нямаш звук или картина - трябва ти декодер. На времето имах една програмка, дето като й дам филма и ми казва какви декодери трябват - ама тя беше до време и я затрих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си купуваш DVD в магазина трябва да ти качат декодери от нарочен/оригинален/ диск.Аз когато купувах системата SAMSUNG,на два пъти ми ги инсталираха и накрая тръгна.Но пак понякога не тръгват някой СД-та :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лесно, това е служебно ДВД диск и ДВД-то си го разпознава като такъв и го чете не като музикален диск. Самото ДВД има флаш памет, в която се помнят тези декодери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето имах една програмка, дето като й дам филма и ми казва какви декодери трябват - ама тя беше до време и я затрих.

Програмката се казва GSpot - от ТУК...а декодерите се наричат кодеци (codecs) - в случай, че тръгнеш да си ги търсиш из нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...