Jump to content

Гърнето ?


Audi_RS*

Recommended Posts

Колеги я кажете колко струва цялата генерация на ауди б3 щото вече след няколко заварки май ще трябва да го сменя или пак ще пробваме със заварка. Значи самите гърнета са абсолютно здрави но връзките са доста износени.. може ли да се сменят само връзките ..ако някои го е правил скоро нека даде цени и каде е най-добре да се направи.. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, всичките гърнета струват 160 лева! Ама щом са здрави могат да се оправят връзките на ЦО-то! Аз съм от Русе и тука имам двама тенекеджии, които за 20-30 лева ще ти я свършат одеално тази работа! Ти от къде си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София.. тукя се сещам за Крафт ама незнам.. чудя се каде да ида чакам някои колега да даде инфо от опит.. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Крафт - работят бързо и качествено и не се опитаха да ме набутват с каквото и да било. Ако решиш да идеш там, задължително преди това си запази час по телефона. Иначе ще ходиш два пъти... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако са ти здрави оригиналните гърнетата не ги сменяй :flipoff: прави ги докато могат такава здрава ламарина нямат нито едни от тези дето можеш да си ги купиш даже и скъпарските почнеши ли да ги сменяш се приготви да се абонираш за някой тенекиджия за 2г. свършват особено ако я караш на ГъЗ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа.. оригиналните гърнета са си и до сега заварявахме нови тръби в комшията стана доста добре .. иначе самите гърнета са си здрави,не са мраднали .. направо да им се чуди човек.. :flipoff: Утре трябва и един москвич да го съживим от към генерацията че комшиите искат да ни бият вече :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми те мойте са на почти 20г. и не са мраднали е...си гърнетата а са яли и яко бой по каманаците не им прощавам.

А за Москала той без гърнета си е по рокерски :D к'во ше го правите :flipoff::lol::) !!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той че е рокерски е рокерси и не събира погледите само на мацките ми на всички наоколо ! :flipoff: При него е лесно всяко гърне по 10-ина лева и за работа оше толкова и ае фиуу ... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на времето бащами си направи на Москвича следното - около пробитото гърне изкриви дебела ламарина т.е. един вид облече гърнето с по-дебела ламарина и от тогава никакви проблеми :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от пожарогасител става. На Опела бяхме направли от един и направо мъркаше :) . По едно време се оказа паднало някъде ама и ние не разбрахме къде :lol: . Дано не се е нахендрил някой ако сме го изтърсили по врем ена път. Съвем сериозно вършеше работа. То тоя Опел беше от всякъде туннинг със самоделни устройства. За другите друг път ще разправям :flipoff: В крайна сметка накрая си сожихме норални и разлика в звука нямаше почти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ся ги сменях и голяма разлика няма,само че при мен проблема е в колекторите 2-ката се държи само на 1 шпилка,2-рата крепи що годе а третата я няма.. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...