Jump to content

Стъклото на страничното огледало - А4


pandeka

Recommended Posts

Привет колеги.Проблема е че стъклото на сраничното огледало ми вибрира ужасно.Мисля,че всеки момент ще се отлепи и ще падне.Знаете ли как е закрепено за огледалото и подлежи ли на някакъв ремонт.Случи се след автомивка..А4-98г.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са ти счупени щипките

http://www.duex.net/images/Audi-Mirror-back.jpg

Така изглежда самото стъккло отзад. Както забелязваш, не са много яки щипките и може да са се почупили от неправилно сваляне...и с такива подобни размисли в тази насока, ще ти стане ясно защо се клати :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега, потърси тук някъде има една тема на Лео за мазане на механизма за прибиране на страничните огледала. Качил е много снимки, как се разглобяват, свалят стъклата и как се мажат редукторчетата. Там ще видиш нагледно, как се свалят огледалата и ще си свалиш стъклото сам. После ще огледаш закрепването и какво е счупено. Лесно става не се притеснявай!

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен.Махнах стъклото и какво да видя--под него още едно стъкло ,но счупено.Така съм а купил ,било е замаскирано.Намазах със силикон и го залепих отново върху пукнатото огледалце.Благодаря на всички отзовали се....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да познаем, че отдолу си с още едно огледало, при това помазано със силиконец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

E, като си го отворил, що не го смени направо с ново? Не че и така няма да си стои, ама... :hilezh:

Някой може ли да ми каже, каква е тая скала за предупреждения, дето ми се изобразява под данните, когато пиша във форума???Никой за нищо не ме е предупреждавал...

Редактирано от nastradin2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... каква е тая скала за предупреждения, дето ми се изобразява под данните, когато пиша във форума???...

Като прегрешиш пишейки във форума,

модовете раздават банани и тогава

скалата придобива друг вид.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...